VDSL modem önerisi

Boris7503

Kilopat
Makaleler
1
Yer
republic of banana
Selamlar, milyonda bir olan şansım tuttu ve Türk Telekom VDSL kapsama alanına girdim.
35Mbps olan paketi aldım.

Onların verecekleri modemi istemedim ve kendim almayı düşünüyorum.
Pahallı olmayan, iş görecek, bir nevi F/P önerilerinizi bekliyorum.
14₺ taksit ile 12 ay yansıtıyorlar. Bir dümen yok ise 170₺'lere falan geliyor ama dediğim gibi, onlardan almayı pek istemedim. İptal durumlarında geri isteyebiliyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keenetic Omni DSL N300 öneririm. 1 aydır kullanıyorum, aşırı memnunum. İncelemesi Technopat YouTube kanalında var, isterseniz izleyebilirsiniz.

Keenetic Omni DSL N300 öneririm. 1 aydır kullanıyorum, aşırı memnunum. İncelemesi Technopat YouTube kanalında var, isterseniz izleyebilirsiniz.

Keenetic Giga AC1300 kullanıyorum. Keenetic markasını ben de öneririm, kaliteli bir marka.

Son düzenleme:
Kesinlikle Keenetic öneririm. Rakiplerinin çok önünde şu an bu marka, Türkiye'de bir boşluğu doldurdular. Bütçe yetiyorsa Extra DSL, yetmiyorsa Omni DSL. Ben de Extra DSL kullanıyorum. Sürekli güncellenen yazılım desteği, çok iyi çekim gücü, ileride herhangi başka bir Keenetic cihaz ile mesh yapabilme gibi bir çok özelliği mevcut.

Firma ile konuştuğumda yakında AX routerlarını getireceklerini söylediler. Geldiğinde birkaç tane alıp mesh yapacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı