VDSL port bozulması

mackberkk

Decapat
Merhaba, geçen hafta TTNET'in sunduğu VDSL'e geçiş yaptım. Fakat dün portum bozulmuş. Teknik destek geldiğinde port olmadığını ve bu sebeple yardımcı olmayacaklarını, istersek ADSL'e geçiş yapabileceğimizi söyledi. Ben böyle bir saçmalığı kabul etmiyorum. TurkNet gibi alternatif firmayı tercih etmek istesem bana port sağlayabilirler mi? Şu an bana TTNET mevzusu geçen interneti sunmadığı için taahhüdü ücretsiz sonlandıracağım.

Merhaba, geçen hafta TTNET'in sunduğu VDSL'e geçiş yaptım. Fakat dün portum bozulmuş. Teknik destek geldiğinde port olmadığını ve bu sebeple yardımcı olmayacaklarını, istersek ADSL'e geçiş yapabileceğimizi söyledi. Ben böyle bir saçmalığı kabul etmiyorum. TurkNet gibi alternatif firmayı tercih etmek istesem bana port sağlayabilirler mi? Şu an bana TTNET mevzusu geçen interneti sunmadığı için taahhüdü ücretsiz sonlandıracağım.
Saçmalık.

Altyapı sorguladım ve paket sunuldu. Arayacağım bir numara olmadığı için hiçbir şey soramadım.

Hem de ne saçmalık, hayatımda görebileceğim en rezil firma olsa gerek.
0(850) 288 80 81

Bu numarayı aradınız mı? Türk Telekom'la böyle bir şey yaşayıp en rezil firma demeniz çok komik.

Bir şey diyeceğim, rezil firma dediğim TTNET. Sanırım mobilde olduğum için cevapları yanıtlarken hatalar oluyor. Eğer yine de ben yanlış anladıysam, internet üzerinden destek verdikleri için paketlerinin pahalı olabileceğini mi savunuyorsunuz? Yani bu zamana kadar sorunları pek çözebildiğini göremedim TTNET'in.

Ek olarak verdiğiniz numara ile işlem yapamadım. Ya abonelik başlatmak bir işlem yapılıyor ya da mevcut abonelik için.
İnternet üzerinden destek sağlamaları rezillik mi yoksa yenilikçilik mi oluyor? Bu sayede TTNET'in 150 liraya sattıkları paketi taahhütsüz bir şekilde 100 liraya satabiliyorlar.

Yeni aldırdıkları ve yaklaşık 300 lira olan modemi göz ardı edip ADSL'e dönebilirsiniz diyorlar, taahhüt iptal etmiyormuş müşteri hizmetleri:')

Son düzenleme:

Geri
Yukarı