VDSL ve Fiber Destekli Modem Önerisi

EmrCtn1

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Hattım TurkNet 100 Mbps VDSL destekliyor. Fakat almışken fiber de destekleyen bir modem olsun istedim. Fiber daha önce kullanmadım fakat normal modem gibi direkt olarak dönüştürücüsüz olmuyor sanırım. Modem önerisi ve fiber konusunu açıklığa kavuşturmam için yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Hattım TurkNet 100 Mbps VDSL destekliyor. Fakat almışken fiber de destekleyen bir modem olsun istedim. Fiber daha önce kullanmadım fakat normal modem gibi direkt olarak dönüştürücüsüz olmuyor sanırım. Modem önerisi ve fiber konusunu açıklığa kavuşturmam için yardımcı olur musunuz?

Bende ASUS vardı çok da memnundum fakat şu anda Vodafone'ye geçtim ve Vodafone'nin kendi modemini kullanıyorum ve berbat bir modemi var en kısa zamanda tekrardan ASUS'umu kullanacağım ama siz isterseniz kutusundan modeline bakıp link yollayabilirim modem yalnızca VDS/Fiber değil aynı zaman da ADSL de kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı