VDSL2 1055 kbit/s yükleme hızı değerleri nasıldır?

Binanız yeni o sebeple iç tesisatta sorun olma ihtimali çok düşük.
Saha dolabı ile senin bina arasındaki kablonun hasar alması lazım ki Telekom fiber ile değiştirsin.
Diğer türlü pek ilgilenmiyorlar bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne dilekçe verin derim.
Binaya gelen kablo tek değil mi? Yani kabloda bi hasar olsa diğer komşuların internetini de etkilemez mi? Eğer saha dolabından her daire için ayrı ayrı geliyorsa benim portun bağlı olduğu kabloda sıkıntı olmalı ki beni etkilesin. Ayrı ayrı geliyorsa ben port değişikliği talep etsem yani hattımı başka bir porta bağlasalar sorun çözülebilir mi?

Binaya gelen kablo tek değil mi? Yani kabloda bir hasar olsa diğer komşuların internetini de etkilemez mi? Eğer saha dolabından her daire için ayrı ayrı geliyorsa benim portun bağlı olduğu kabloda sıkıntı olmalı ki beni etkilesin. Ayrı ayrı geliyorsa ben port değişikliği talep etsem yani hattımı başka bir porta bağlasalar sorun çözülebilir mi?

Kalın bir kablo geliyor saha dolabından içinde belki 200 tane ince tel kablo var o kabloların her iki tanesi bir aboneye bağlanır.
Bu şekilde yan yana olan binaların baştakine 10 tane ikinciye yine 10 tane gibi tek kablo üzerinden tüm sokaktaki sıralı evlere hat verirler.
Başka porta aldırmakta sorunu çözebilir.

Kalın bir kablo geliyor saha dolabından içinde belki 200 tane ince tel kablo var o kabloların her iki tanesi bir aboneye bağlanır.
Bu şekilde yan yana olan binaların baştakine 10 tane ikinciye yine 10 tane gibi tek kablo üzerinden tüm sokaktaki sıralı evlere hat verirler.
Başka porta aldırmakta sorunu çözebilir.
Başka port talebinde bulunayım en iyisi, eğer o da sorunu çözmezse mecburen iç tesisatta değişikliğe gideceğim. Yalnız benim sağlayıcım GIBIRNet. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp başka firmaya abone olduğumu ve mevcut bağlantımın olduğu portun başka bir porta taşınmasını istediğimi söylesem kabul ederler mi?

Başka port talebinde bulunayım en iyisi, eğer o da sorunu çözmezse mecburen iç tesisatta değişikliğe gideceğim. Yalnız benim sağlayıcım GIBIRNet. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp başka firmaya abone olduğumu ve mevcut bağlantımın olduğu portun başka bir porta taşınmasını istediğimi söylesem kabul ederler mi?

Etmezler senin muhatabın GIBIRNet onları sıkıştır sen.
İptal etmekle tehdit et.

Geri
Yukarı