VDSL2 modem önerisi

Makaleler
14
Yer
Antalya
TTNET'in ADSL internet kullanırken verdiği bir ZyXEL modem var. Artık internetimiz VDSL olduğu için galiba modem yetersiz kalıyor çünkü altyapımız güncellendikten beri bir sorunla karşı karşıyayım. İnternetim durduk yere "bu WLAN ağının internet erişimi yok" hatası oluyor. Modemi kapatıp açınca düzeliyor. Yani modemi kapatıp açınca düzeldiği için sorun modemde diye düşünüyorum ve bu yüzden yeni bir modem almak istedim. Modem piyasası hakkında hiçbir bilgim yok, modem arayüzünde "VDSL2 Annex B" yazıyor. Buna uygun 350~400 lira civarlarında bir modem lazım. Aynı anda 7~8 cihaz kablosuz bağlanınca sıkıntı çıkmaması lazım. Mümkünse şu an kullandığım modemden daha geniş bir kapsama alanına sahip olması lazım çünkü evin uzak odalarına ulaşmıyor.

Dediğim gibi modemden anlamadığım için öylesine bir bütçe söyledim, benim isteklerimi karşılayan daha yüksek fiyatlı ürünler de önerebilirsiniz çok uçuk olmaması şartıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:

Keşke niye bu markayı önerdiğinizi de açıklasaydınız, ben modem özelliklerinden anlamıyorum. Ayrıca çok fazla olumsuz yorum yapan da var. Açıkçası çok kararsız kaldım, Extra DSL ve Asus AC51 ve AC750'nin yorumlarına baktım. Çok fazla benim şu anda yaşadığım sorunu yaşayan var. Ne yapsam bilemedim, aldıktan sonra işime yaramazsa bir de iade edemezsem :d

Son düzenleme:

Geri
Yukarı