VDSL2 Modem Önerisi

Saykopat

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar yeni bir modem alacağım VDSL 2 destekli olmasını istiyorum ayrıca USB yolu ile HDD bağlayıp dosya aktarımı yapabileceğim bir modem olursa güzel olur.
Asus DSL-N17U DSL-N17U Torrent, Bulut, VPN, EWAN, 3G/4G, DLNA, Ebeyn Kontrolü Destekli ADSL2+ ,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router
Tp-link Td-w9980 N600 Dual Bant Gigabit Vdsl2/adsl2+ Modem 308 - n11.com
Şimdilik bu 2 ürün arasında kaldım USB 3.0 bağlantılı var mı bilmiyorum.

Asus almak istiyorum arayüzü çok hoşuma gitti fakat TP-Link daha performanslı geldi fiyatına göre ayrıca Asusun bu modelinde kablosuz bağlantı yok başka tavsiyeleriniz var mı?
@Recep Baltaş inceleme videolarınızı incelerken alttaki videoda Asus DSL N66U model modemi incelediğinizi gördüm hala daha kullanıyor musunuz memnun musunuz modemden. Antenleri olmadığı için Wİ-Fİ kapsama alanı düşer mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu akşam Teknosa dan Asus DSL-N66U yani yukarıdaki modemi aldım fakat kablosuz ağa bağlanamıyorum çekim kuvveti sürekli değişiyor. Ayrıca eskiden 69 ms alıyordum LOL de şimdi 90 ms alıyorum ve CS:GO da 100 ms alıken şimdi 120 ms almaya başladım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı