VDSL2 modemi ADSL kabloda kullanma

VDSL modemle ADSL abonelik bağlantını kullanabilirsin. ADSL modemle VDSL abonelik kullanılmıyor.

Modem kurulumunda aboneliğini tanımladığın zaman zaten ADSL aboneliğe göre ayarlama yapacaktır modem.

VDSL modemle ADSL abonelik bağlantını kullanabilirsin. ADSL modemle VDSL abonelik kullanılmıyor.

Modem kurulumunda aboneliğini tanımladığın zaman zaten ADSL aboneliğe göre ayarlama yapacaktır modem.

Kurulumu yaptığımda DSL etkin değil diyor vsdl2 olarak kullanığımda ise bağlanılıyor diyor ama internet gelmiyor yardım eder misiniz
Kurulumu yaptığımda DSL etkin değil diyor vsdl2 olarak kullanığımda ise bağlanılıyor diyor ama internet gelmiyor yardım eder misiniz

Servis sağlayıcın ADSL'e geçirdi mi seni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda sahip olduğunuz modem buysa eğer kurulum videosunu izleyin.

Video içinde seçilen TTNET ADSL olan yine işe yaramazsa eğer others seçeneğini deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı