VDSL'e geçmek

Özgür AKKAYA

Centipat
Bulunduğum binanın yan bina ve ötesi VDSL2 destekliyor. Port var ve saha dolabına uzaklık 300 metre. Benim ise 1.3km. Kendimi en yakın saha dolabına bağlattırmak istediğim. ISS'yi aradığımda TT'nin, TT'yi aradığımda ISS'nin yapması lazım diyorlar. TT'nin yapması gerektiğini biliyorum.
Eğer ben internet aboneliğini iptal ettirip TT'ye geçerken aradıklarında özellikle bu konuyu belirtirsem bu olay gerçekleşir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğum binanın yan bina ve ötesi VDSL2 destekliyor. Port var ve saha dolabına uzaklık 300 metre. Benim ise 1.3km. Kendimi en yakın saha dolabına bağlattırmak istediğim. ISS'yi aradığımda TT'nin, TT'yi aradığımda ISS'nin yapması lazım diyorlar. TT'nin yapması gerektiğini biliyorum.
Eğer ben internet aboneliğini iptal ettirip TT'ye geçerken aradıklarında özellikle bu konuyu belirtirsem bu olay gerçekleşir mi?

ISS dediğiniz tam olarak nedir acaba? Benim bildiğim kadarıyla TT, Superonline, Vodafone, Kablonet vb. bunların hepsi ISS oluyor. Siz olayı yanlış anlatıyor olabilir misiniz?

ISS dediğiniz tam olarak nedir acaba? Benim bildiğim kadarıyla TT, Superonline, Vodafone, Kablonet vb. bunların hepsi ISS oluyor. Siz olayı yanlış anlatıyor olabilir misiniz?
Hocam arkadaşın anlatmak istediği kendisi TT dışında başka bir firma kullanıyor. Ama altyapılar TT'ye ait olduğu için onları aramış. TT'yi değil kendi İSS'nizi aramalısınız.

Netspeed.Benim pek bilgim yok bu işlerle kusura bakmayın yanlış yazmışım.
Hocam arkadaşın anlatmak istediği kendisi TT dışında başka bir firma kullanıyor. Ama altyapılar TT'ye ait olduğu için onları aramış. TT'yi değil kendi İSS'nizi aramalısınız.
Aradığımda biz yapamıyoruz diyorlar geçiştiriyorlar.Sürekli TürkTelekom yapıyor diyorlar.

NetSpeed. Benim pek bilgim yok bu işlerle kusura bakmayın yanlış yazmışım.

Aradığımda biz yapamıyoruz diyorlar geçiştiriyorlar. Sürekli Türk Telekom yapıyor diyorlar.

Tamam işte NetSpeed gibi bazı firmalar Türk Telekom'un altyapısını kiralayıp kendi hizmetlerini veriyorlar. Arıza vb. çıktığı zaman da müşterilerinin şikayetlerini Türk Telekom'a aktarıyorlar. Başka ellerinden gelen bir şey yok çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı