Vefat eden yakınıma sövüldüğü için Valorant'tan 1 yıl uzaklaştırıldım

Selly77

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600, Rx6700 Pulse, 8x2 gb ram 2tb ssd, Asus 165HZ monitor Overlock sistem
Meslek
Şef
Arkadaşlar dün üst üste üç defa trol denk geldi ilk oyunda karşı takımdan karı gibi oynamayın la denildi (kızım ve 32 vurmuştum MVP idim plat 1 rankım), sende kız gibi oyna da MVP ol o zaman dedim sohbetten uzaklaştırma yedim gereksizce. Üstüne sonraki oyunda vefat eden yakınıma oyunda küfür edildi vefat ettiğini belirtmeme rağmen küfür devam etti, adama yanlışıkla isonun skillini atmıştım. Özür diledim yaşıma başıma küfür etti gereksizce ki 20 yaşındayım. Birden özür dilememe rağmen şizofren demeye başladı. Dava açacaktım ancak dayanamadım meşru müdafadan tahrikle bende küfür ettim sohbette, sesli değil. Valorant uzaklaştırma biletlerine cevap vermiyor verilen karar doğru vesaire diyor, benim içim kan ağlıyor ulaşabileceğim herhangi birisi yok mu destek olarak?

Düzenleme: Hiçbir şekilde geri dönüş yok, Bot verilen ceza haklıdır yazıyor. Destek koymuşlar insan yok. Herhangi bir bağlantı yok empati yok hukuken yardım yok hukuk okuyorum şok oldum bir şirketin bu kadar dar bakışlı destek yapmasına. Hala destek olabilecek birisi varsa rica ediyorum bana ulaşsın.

Son düzenleme:
Dostum maalesef Riot oyunlarının kitlesi böyle, oyunu bırakmanı tavsiye ederim. Maalesef bir ara ben de çok LoL,Valorant oynardım. Bildiğim kadarıyla Ticketlardan başka ulaşılamıyor. Tekrardan geçmiş olsun, Allah rahmet eylesin.

Sende ona söveydin.
Sövmüş, ban yemiş.

Arkadaşlar dün üst üste üç defa trol denk geldi ilk oyunda karşı takımdan karı gibi oynamayın la denildi (kızım ve 32 vurmuştum MVP idim plat 1 rankım), sende kız gibi oyna da MVP ol o zaman dedim sohbetten uzaklaştırma yedim gereksizce. Üstüne sonraki oyunda vefat eden yakınıma oyunda küfür edildi vefat ettiğini belirtmeme rağmen küfür devam etti, adama yanlışlıkla ISO'nun skillini atmıştım. Özür diledim yaşıma başıma küfür etti gereksizce ki 20 yaşındayım. Birden özür dilememe rağmen şizofren demeye başladı. Dava açacaktım ancak dayanamadım meşru müdafadan tahrikle bende küfür ettim sohbette, sesli değil. Valorant uzaklaştırma biletlerine cevap vermiyor verilen karar doğru vesaire diyor, benim içim kan ağlıyor ulaşabileceğim herhangi birisi yok mu destek olarak?

Öncelikle geçmiş olsun kız gibi falan yazınca oyun otomatik olarak ban atıyor desteğe yazmaktan başka hiçbir çare yok.

Sende ona söveydin.
Sövdüğüm için ban yedim. Saçma olanda bu. Benim vefat eden yakınıma küfür ediliyor bende susacak mıydım, oyunun algoritmasına s*çayım ben zaten.

Öncelikle geçmiş olsun kız gibi falan yazınca oyun otomatik olarak ban atıyor desteğe yazmaktan başka hiçbir çare yok.
Desteğe yazdım bot verilen uzaklaştırılmalarda işlem değişikliği alınamaz yazdı tekrar attım özellikle buralarda yetkili varsa benimle iletişime geçmesini istiyorum o yüzden konu açtım umarım vardır saçmalığın daniskası. Bu arada evet kız gibi yazısını ben de report sebebi olduğunu dün arkadaşımdan oyun sırasında öğrendim ancak zaten kız olup üstüne ban yemem komediydi karşıdaki arkadaş ban bile yemedi oyun destek çöp halde :D

Sövdüğüm için ban yedim. Saçma olanda bu. Benim vefat eden yakınıma küfür ediliyor bende susıcak mıydım, oyunun algoritmasına s*çayım ben zaten.

Desteğe yazdım bot verilen uzaklaştırılmalarda işlem değişikliği alınamaz yazdı tekrar attım özellikle buralarda yetkili varsa benimle iletişime geçmesini istiyorum o yüzden konu açtım umarım vardır saçmalığın daniskası. Bu arada evet kız gibi yazısını ben de report sebebi olduğunu dün arkadaşımdan oyun sırasında öğrendim ancak zaten kız olup üstüne ban yemem komediydi karşıdaki arkadaş ban bile yemedi oyun destek çöp halde :D

Sanmam açmazlar banı bende 1 yıl ban yemiştim 10 ayı falan kaldı Riot açmıyor banı maalesef boşa zaman kaybı.

Dostum maalesef Riot oyunlarının kitlesi böyle, oyunu bırakmanı tavsiye ederim. Maalesef bir ara ben de çok LoL,Valorant oynardım. Bildiğim kadarıyla Ticketlardan başka ulaşılamıyor. Tekrardan geçmiş olsun, Allah rahmet eylesin.

Sövmüş, ban yemiş.
Çok teşekkür ederim ancak dava açsam bile bende çok ağır küfürler ettim bana sebep sunarak ben anne baba sevgisi görmedim bahanesi uydurdu ona da küfür ettim presi vardı o da sohbette ergence yazılar yazıyordu, bu ne yaşıyor a* demeye başlayıp kahkaha attılar herhangi bir destek vermiyorlar zaten. Umarım vardır yetkili bir arkadaş.

LoL Valorant kitlesi böyle bu oyunlara TR serverine girince all mute yapmak lazım yoksa mental kalmaz odak dağılır, başına gelenler kötü olmuş ama oyun bu fazla takmamak lazım.
Normalde yapardım o gün yapasım kalmadı takım iyi oynuyordu maçı satmama rağmen benden beter oynadı küfürleri durmadı, bilet açmaya devam edeceğim maalesef ki bırakamam hesap en az 6klık.

Geri
Yukarı