Vefat etmiş birinin Huawei telefon şifresi nasıl kırılır?

VortexTR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde maalesef dedemi kaybettik. Kendisinin eşyalarını aldığımız zaman telefonuna sıra geldi. Telefonunda şifre var. Kendisi uzun süredir köyde yaşadığı için (tek başına) şifresini bilmiyoruz. Arkadaşlar biz bu şifreyi nasıl kırabiliriz? Telefonu resetlemeden telefonu nasıl açabiliriz? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde maalesef dedemi kaybettik. Kendisinin eşyalarını aldığımız zaman telefonuna sıra geldi. Telefonunda şifre var. Kendisi uzun süredir köyde yaşadığı için (tek başına) şifresini bilmiyoruz. Arkadaşlar biz bu şifreyi nasıl kırabiliriz? Telefonu resetlemeden telefonu nasıl açabiliriz? Yardımlarınızı bekliyorum.

*#*#7780#*#*
Fabrika ayarlarına döner telefonunuz. Biliyorum bu format atar ama aklıma başka bir şey gelmiyor. Ya da @Glade dediği gibi desteğe ulaşın.

Android telefonlarda şifre kırılamıyor maalesef. Telefonu sıfırlar ve FAP lock kaldırabilirsiniz bir şekilde. Yani telefonu kullanılabilir hale getirebilirsin ama içeriğine ulaşamazsın.

Artı -2 Eksi
Şifre illaki tahmin edilebilirdir ya da bir yerlere not almıştır. Not almadıysa eğer diğer bir yöntem cihazdan cihazdan değişen Huawei Bootloader kilidi kaldırma yöntemi ile twrp yüklemek. İnternette videoları mevcut kısa bir özetle cihaza fiziksel olarak temas ediyorsun. Eğer telefon güç tuşuna uzun süre basılı tutup kapatıp açınca şifrelendi uyarısı veriyorsa bootloader açsan bile o verilere ulaşman imkansız ulaşsan bile şifrelenmiş hallerine ulaşabilirsin. Başın sağolsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı