Vega 10 ile Genshin Impact kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 11
ASUS X505ZA Laptop
CPU: AMD Ryzen 7 2700U
GPU: Radeon Vega 10
RAM: 12 GB
512 GB SSD

Sizce Genshin Impact kaç FPS verir? Sistemimin kötü olduğunu biliyorum :(
Yine başka fikirleriniz varsa sistemle veya oyunla ilgili yazarsanız sevinirim.
Sen adamsın . Sistemi iyi olmayanlara çok büyük samimiyetim var.💓

ASUS X505za laptop.
CPU: AMD Ryzen 7 2700U.
GPU: Radeon Vega 10.
RAM: 12 GB.
512 GB SSD.

Sizce Genshin Impact kaç FPS verir? Sistemimin kötü olduğunu biliyorum :(
Yine başka fikirleriniz varsa sistemle veya oyunla ilgili yazarsanız sevinirim.

Hocam genshin bilmem de bu sistemle oynayabileceğiniz birkaç oyun önerceğim.
Dead Cells.
Hades.
Stardew Valley.
Bu oyunları denemenizi öneririm fiyatları da çok uçuk değil. Bilgisayarınız kesinlikle çok rahat oynatır bu oyunları.

Hocam açık dünya zorunlu değilse honkai impact 3rd veya honkai star rail oynamanız daha iyi olur. Genshin hikaye olarak gerçekten zayıf kalıyor. Oynanış konusunda ise honkai impact daha hızlı ve eğlenceli, honkai star rail de sıra tabanlı zaten.

Genshin videolarda gördüğünüz/sandığınız gibi, oralarda gezeyim eğleneyim diyebileceğiniz bir oyun değil maalesef. Büyük miktarlar yatırmadığınız sürece istediğiniz karakteri çıkarmak için ölü gibi farmlamanız gerekecek.

Dediğim gibi honkai impact oynanış ve özellikle hikaye olarak,

star rail de oyunun yeni çıkmasının verdiği avantaj ve sıra tabanlı sistemin akıcılığı olarak yeni başlayan biri için daha iyi olur.

Ben şahsen genshin'den star rail'a geçtim ve gayet memnunum.

Eğer genshin oynamakta kararlıysanız düşük ayarlarda sabit olmasa bile ortalama 50-60 fps alırsınız. İyi oyunlar.

Hocam açık dünya zorunlu değilse honkai impact 3rd veya honkai star rail oynamanız daha iyi olur. Genshin hikaye olarak gerçekten zayıf kalıyor. Oynanış konusunda ise honkai impact daha hızlı ve eğlenceli, honkai star rail de sıra tabanlı zaten.

Genshin videolarda gördüğünüz/sandığınız gibi, oralarda gezeyim eğleneyim diyebileceğiniz bir oyun değil maalesef. Büyük miktarlar yatırmadığınız sürece istediğiniz karakteri çıkarmak için ölü gibi farmlamanız gerekecek.

Dediğim gibi honkai impact oynanış ve özellikle hikaye olarak,

star rail de oyunun yeni çıkmasının verdiği avantaj ve sıra tabanlı sistemin akıcılığı olarak yeni başlayan biri için daha iyi olur.

Ben şahsen genshin'den star rail'a geçtim ve gayet memnunum.

Eğer genshin oynamakta kararlıysanız düşük ayarlarda sabit olmasa bile ortalama 50-60 fps alırsınız. İyi oyunlar.
Honkai İmpact ve Star Rail Türkçe dil desteği sunuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı