Vega 11 oyunlar çok kasıyor

SauteX

Centipat
Daha fazla  
16 GB RAM.
AMD Ryzen 5 Pro 3.7 GHz.
Vega 11 ekran kartı.
950 GB SSHD.
APU sistem RAM'ler çift giriş yeni temizledim kasayı.
Valorant GTA gibi oyunları çok rahat kaldırması gerekirken en düşük ayarlarda kasıyor. M&B Warband-age of mythology- LEFT4DEAT2 gibi oyunlar kaç senelik oyunlar onlarda bile en düşük ayarlarda oyunlar kasıyor. Valorant'ta en düşük ayarlarda 200 üstü almam gerekirken 60'ın altına düşüyor ve FPS düşmesede oyun kasıyor ara sıra.

GPU Google açıkken 35 derece oyunlarda 60 civarı.

Anakartımın modelini bilmiyorum.

16 GB RAM.
AMD Ryzen 5 Pro 3.7 GHz.
Vega 11 ekran kartı.
950 GB SSHD.
APU sistem RAM'ler çift giriş yeni temizledim kasayı.
Valorant GTA gibi oyunları çok rahat kaldırması gerekirken en düşük ayarlarda kasıyor. M&B Warband-age of mythology- LEFT4DEAT2 gibi oyunlar kaç senelik oyunlar onlarda bile en düşük ayarlarda oyunlar kasıyor. Valorant'ta en düşük ayarlarda 200 üstü almam gerekirken 60'ın altına düşüyor ve FPS düşmesede oyun kasıyor ara sıra.

GPU Google açıkken 35 derece oyunlarda 60 civarı.

Anakartımın modelini bilmiyorum.

1- Kullandığınız BIOS'ta RAM bellekler XMP ile çalışmıyor olabilir. Düşük frekans çalışıyor olabilir.
2- Driver sorunu olabilir.
3- Oynadığınız oyunların YouTube'da işlemcinizin nasıl performans verdiğini incelemenizi öneririm. 3000 MHz RAM belleklerle Valorant'ta en düşük ayarlarda genel olarak 100 FPS civarı veriyor. RAM belleğin frekansı CL değeri ve 2XR yapısı önemli. AAA statüsündeki birçok oyunda 20-40 FPS arası veren bir dahili ekran kartı var işlemcinizde. Büyük ihtimal 4650G işlemci kullanıyorsunuz. Yüksek bir FPS vermesi pek olası değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı