Vega 3 ile GTA V ve Valorant performansı nasıldır?

Rekabetçi bir oyunda manzara falan izlersin sen bu kafayla.
Sen adama yazmışsın ki, keyifli olacağını sanmıyorum. Eğer, ben olsam keyif almazdım desen hiçbir problem yok, ama insanların içini karartıyorsun keyif alınmaz diye. PS4 bile 30 FPS GTA 5 oynatırken keyif veriyor, 50 FPS mi keyif vermeyecek?

Gölge ayarı dışında hiçbir ayarın artık avantajı yok, hâtta gölgenin bile avantajı yok artık.
Tamam hocam düzenliyorum mesajı.

Biraz sert gittim herhalde, kusura bakmayın. 2'mizin de haklı olduğu yerler var, ben düşük ayardan keyif almam diye düzenlerseniz tamamen siz haklı olursunuz. İyi forumlar dilerim.
Yok hocam ne kusuru. Mesajı düzenledim, o konuda haklısınız. Size de iyi forumlar dilerim.

RAM? İşlemci? Low ayarlarda akıcı oynatır diye düşünüyorum.

AMD Ryzen 3 3200U DDR4 4 GB RAM.
Tek kanal biraz sıkıntı hocam, eğer mümkünse aynı RAM'den bir tane daha alın. Almazsanız bile drop yiyeceksiniz, drop yediğinizi yok sayarsak, 30 FPS oynarsınız GTA'yı. PS3 kalitesinde oynatır, arada drop yeme ihtimaliniz yüksek ama.

RAM artıracağım ama biraz ileride.
Ama GTA 5'i fazla oynamam GTA 3 ve san adreas oynarım.

Rekabetçi bir oyunda manzara falan izlersin sen bu kafayla.
Sen adama yazmışsın ki, keyifli olacağını sanmıyorum. Eğer, ben olsam keyif almazdım desen hiçbir problem yok, ama insanların içini karartıyorsun keyif alınmaz diye. PS4 bile 30 FPS GTA 5 oynatırken keyif veriyor, 50 FPS mi keyif vermeyecek?

Gölge ayarı dışında hiçbir ayarın artık avantajı yok, hâtta gölgenin bile avantajı yok artık.
Eminmisiniz? Shader ve efekt detayını arttırdığınızda molotof'un gölgeleri azalıyor. Bu büyük bir avantaj.

Geri
Yukarı