Vega 64 görüntü kesme

sakal5323

Hectopat
Çektiğim videoda her şey belli oyuna giriyorum. Girdiğim gibi direkt görüntü gidiyor ve fan son hızla dönüyor. Sorun nedir acaba? Her oyunda her ayarda yapıyor.

video

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sürücü yüklü? Hangi oyun, her oyunda bu sorunu yaşıyor musunuz? Bağlantı kablonuz kaliteli mi? Güç kabloları PSU'nun içinde çıkan mı yoksa çoklayıcı mı? PSU'nuzun marka ve modeli nedir? Önceden de bu sorunu yaşıyor muydunuz?

Hangi sürücü yüklü? Hangi oyun, her oyunda bu sorunu yaşıyor musunuz? Bağlantı kablonuz kaliteli mi? Güç kabloları PSU'nun içinde çıkan mı yoksa çoklayıcı mı? PSU'nuzun marka ve modeli nedir? Önceden de bu sorunu yaşıyor muydunuz?
Amd son sürüm yüklü. Evet her oyunda bu sorunu yaşıyorum. Menüye girdiğim gibi direk görüntüyü kesiyor. 650w 80 plus cooler master psu mevcut başka kartlarda hiç böyle bir sorun yaşamadım. güç kabloları yeterli olmadığı için çoklayıcı ile bağlantı yapıyorum. Önceden böyle bir sorun yaşamadım.

Ek olarak söylemek gerekirse sorunu galiba çözdüm kartı söktüm anakartına sonradan lehim edilmiş iki adet kablo vardı onları yerinden kopardım ve şimdi sorunsuz kullanabiliyorum resmini çektim isterseniz paylaşabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı