RX Vega 64 görüntüde kesilmeler

sakal5323

Hectopat
Vega 64 kartımla birçok sorun yaşadım. Oyuna girince görüntü kesme, ister düşük ister Ultra ayarlar olsun direkt görüntü kesmeler. AMD son sürüm kurulu ama bir türlü geçmedi sorun ve sonra kartı sökmeyi düşündüm macunu 2 gün önce yenilemiştim ve tekrar silerek yeniledim.

Fakat soğutucudan anakarta bağlı iki tane lehimli kablo vardı. O kabloyu önceki açışımda sökmedim bu sefer sökeceğim dedim çünkü üstünde sonradan lehim edilmiş izler mevcuttu. Şüphelendim ve kabloları söktüm kopardım kartı kasaya taktım şimdi hiçbir problem olmadan her oyunu oynuyorum resmini çektim isterseniz atarım acaba nedir bu kablolar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd kartlarının sorunlarını bende biliyorum ama dediğim gibi kabloları sökünce kart adam akıllı çalışmaya başladı acaba nedir bu kablolar?

Fotoğrafını çekebilir misin?
Olur da kart çalışmaz kabloların yerini unutmamak için resim çekmiştim. Kablonun diğer uçları soğutucu bloğunun oraya doğru gidiyor.

Dosya Ekleri

• 20200425_145203.jpg
    20200425_145203.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 19
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı