Vega 8 Kod 43 Hatası

Gundallf

Decapat
cats.jpg

Merhabalar, gördüğünüz hata veren sürücüyü 1 kere güncelledim düzeldi fakat Windows güncelleştirme yapınca hata geri geldi. 2. kez indirdiğim yeni sürücüyü üstüne yükledim fakat bu sefer işe yaramadı aksine bir kaç hata daha vermesine sebep oldu fakat onlar düzeldi. Bu kod 43 için ne yapabilirim acaba?

Son olarak eklemek istediğim iki şey daha var. Bunu çözemez isem ve bu şekilde kalırsa bana zararı ne olur? Ve bir kaç konuyu dolaştım ve sonuç olarak BİOS'dan ekran kartını devre dışı bırakmamızı isteyen arkadaşların yorumunu gördüm. Bu sonuç olarak bize zarar olarak döner mi?

Yardım ederseniz cidden çok sevinirim. Daha yeni alabildim PC'i 2 gündür çilesini çekiyorum bunun.

Bilgisayarın daha önce aniden kapandığı oldu mu? Elektrik kesintisi ya da elle zorla kapatmak gibi?

Heeee(!) biraz düşündüm de; galiba sürücü çakışması olabilir. Monitör zaten ekran kartına bağlıdır. Sen AMD ekran kartı sürücüsünü Revo Uninstaller ile kaldır, muhtemelen çözülür.

Son düzenleme:
Bilgisayarın daha önce aniden kapandığı oldu mu? Elektrik kesintisi ya da elle zorla kapatmak gibi?

Heeee(!) biraz düşündüm de; galiba sürücü çakışması olabilir. Monitör zaten ekran kartına bağlıdır. Sen AMD ekran kartı sürücüsünü Revo Uninstaller ile kaldır, muhtemelen çözülür.

@GCN Revo Uninstaller'ı kurdum sildim sürücüyü kökten üstüne çok uğraştım. Yinede sürücüyü tekrardan kurdum fakat hala işe yaramadı durum aynı.

Ne yapabilirim acaba daha başka?

Son düzenleme:
AMD sürücüsünü kaldır ve yeniden kurma. AMD zaten kullanımda değil. Hatta BIOS'ta ayarı varsa kapat. Sürücü çakışması olabilir. Harici Nvidia ekran kartı kullanıyorsun. Ayrıca soruya yanıt vermemişsin. Önemli!

@GCN Sorunuzu cevaplamayı unutmuşum, kusuruma bakmayın.

Bilgisayar hiç aniden kapanmadı veya elektrik kesintisi ve zorla kapatılmaya çalışılmadı.

Son yaptığınız yorumdaki dediğinizi yapacağım, en yakın sürede geri dönüş yapacağım.

Biraz uzun zaman geçmiş fakat bir çözüm önereceğim. Sürücüye geri dön seçeneğine tıklarsan önceki sürücüye geri döner ve sorun çözülmüş olur bunu da deneyebilirsin.
1589709203643.png

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, bilgisayar uzun süre açık kalınca Windows Vega 8'i durduruyor. Yeniden başlatınca düzeliyor. Sürücü güncelledim sorun devam ediyor. Ya işlemciyi fazla ısıttım ve güç pinlerinden biri çatladı, ya da sürücüde bir hata var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı