Vega 8 nedir?

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gıgabyte a320m-h/ Amd Ryzen 3 3200G 3.8GHZ / Nvidia GT 730 4GB / 16 GB Ram Forza / 256 GB SSD / Powerman 600 PSU /
Bugün işlemcimle ilgili bazı videolar izlerken oyunlarda benden daha fazla FPS aldıklarını fark etim GPU'da ise AMD Radeon Vega 8 Integrated yazıyordu. Bu işlemcinin kendi GPU'sumu oluyor tam olarak benim sitemimde ne sıkıntım varda daha düşük FPS alıyorum?

Vega 8, işlemcinin içerisine gömülü olan bir GPU, yani ekran kartı diyebiliriz. Videolardaki sistem ile senin sistem aynı mı değil mi ona bakmalısın.

Bugün işlemcimle ilgili bazı videolar izlerken oyunlarda benden daha fazla FPS aldıklarını fark etim GPU'da ise AMD Radeon Vega 8 Integrated yazıyordu. Bu işlemcinin kendi GPU'sumu oluyor tam olarak benim sitemimde ne sıkıntım varda daha düşük FPS alıyorum?

Vega 8, işlemcinin içerisine gömülü olan bir GPU, yani ekran kartı diyebiliriz. Videolardaki sistem ile senin sistem aynı mı değil mi ona bakmalısın.

Benim işlemcim R3 3200G işlemci aynı RAM'de aynı GPU'ya baktıgımda Vega 8 yazıyordu

Dahili grafik birimi. AMD'nin G takılı APU işlemcilerinde bulunuyor.
benim işlemcim r3 3200g

Dahili grafik birimi. AMD'nin G takılı APU işlemcilerinde bulunuyor.

Rica etsem cevap verir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı