Vega 8 vs 300TL Ekran Kartı

Oyun içi değerleri MSI Afterburner yardımıyla buraya atsana. Ona göre sorun var mı yok mu bakalım. Kullandığın grafik ayarlarının resmini de at.

FPS değerlerini kontrol ettiğimiz zaman 100 FPS birden 20'ye 10 düşüyor FPS düşmesi yiyiorum artaştırdım biraz sanırım oyun 12 GB RAM kullanıyormuş bende 8 GB RAM var oyunun optimize edilmesini bekleyeceğiz o zmn.

RX 570'i satmam gerekti sattığım günden beri açsa yeter kafasındayım. Hangisi daha performanslı. Videolarda Vega 8 750 Ti'ı geçiyor gözüküyor karar veremedim.

Vega 8 asla geçemez 750 Ti'ı. Benim kasa ekran kartsızdı Ryzen 3 2200G vardı. Vega 8 kullanıyordum ardından GTX 750 Ti aldım ve gerçekten arada fark var.

Kardeş ben R3 2200G kullandım daha önce oynadığım oyunları yazıyım sana
Black Desert Online düşük ayarlarda 30 40 civarı
En son satmadan önce de lostark oynadım onda da düşük ayarlarda 25 40 arası oynamasına oynuyorsun dersenki daha sonra para biriktirir ekran kartı alırım en azından güncel yeni bir işlemcin olmuş olur GTX 1050 Ti ve bi üzerini takabilirsin ileride.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı