Vega 8 vs GTX750 Ti

LoL Valorant ve bazı Steam'den düşük gereksinimli oyunlar. Yani LoL'de 130 + FPS versin yeter çok da yüksek ayarlarda oynamaya gerek yok orta veya düşükte oynarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun sesini kapatın direkt. 1 sene önce paylaşılmış ama en fazla 15 20 FPS fark olur herhalde.

LoL Valorant ve bazı Steam'den düşük gereksinimli oyunlar. Yani LoL'de 130 + FPS versin yeter çok da yüksek ayarlarda oynamaya gerek yok orta veya düşükte oynarım.

Hocam ben imzada yer alan sistemle orta ayarlar 1080p ile lane safhasında 100-110 FPS TF'lerde 80'e kadar düşüyor ancak tatmin ediyor.
Hocam ben imzada yer alan sistemle orta ayarlar 1080p ile lane safhasında 100-110 FPS TF'lerde 80'e kadar düşüyor ancak tatmin ediyor.
Lane safhası 120 130 lara çıktığı hatta 140 ları gördüğü yerler de oluyor değişken
Vega 8'e OC yaptın mı tadından yenmez. GT 750 Ti'ye gerek yok.
Hocam arkadaşa destek amaçlı yazdım konuyu bölmek istemiyorum sadece kısa bir cevap için aldığım fps normal midir?

Dediğin oyunları ben Vega 3 ile yüksek ayarlarda oynuyorum. Tekrar dediğim GT 750 Ti gereksiz masraf olur.

1050 Ti ile yarışması imkansıza yakın. Ama günümüz AAA oyunlarının birkaçını açar.

Tamamdır hocam AMD Ryzen 3 3200G kesinleştirdim kuzenime alacağım doğum günü hediyesi.
OC ile ancak 950 ile yarışabilir.

Son 1 şey daha soracağım hocam anakart işlemci işlemci fanı sığacak şekilde küçük RGB kasa önerir misiniz ekran kartı yok sadece anakart ve fan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı