Vegas Pro 15 video üstüne video eklemek

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Elimde 2 tane video var. Örneğin X videosunu y videosunu üzerine eklemek istiyorum. Ama y videosunda, X videosunu nereye yerleştirmem gerektiğini belirten bir yer, bölüm var. O kısma X videosunu yerleştirdiğimde düzgün olmuyor yani sağdan küçültmem gerekiyor ama video Crop ayarlarından sağdan küçültünce soldan da küçülüyor. Üstten küçültünce alttan da küçülüyor. Ben tek bir yönden küçültmek istiyorum. Bunu nasıl çözerim?

Sadece tek yönden küçültmek en-boy oranına zarar verir. Bu yüzden video edit programları bunu yanlışlıkla yapılmasını engellemek için "Keep Aspect Ratio" gibi bir ayar ile korur. Sony Vegas kullanmadım ancak benzer bir ayarın olduğu açık.

Belki yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece tek yönden küçültmek en-boy oranına zarar verir. Bu yüzden video edit programları bunu yanlışlıkla yapılmasını engellemek için "Keep Aspect Ratio" gibi bir ayar ile korur. Sony Vegas kullanmadım ancak benzer bir ayarın olduğu açık.

Belki yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maskeleme ile çözdüm hocam. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı