Vegas Pro 18 nasıl efektler kurulur ve kullanılır?

O tarz efektler için Plug-İn'ler kurmalısınız, onları kurunca istediğiniz tarzda efektler "Effects" bölumüne eklenir.

Benim bildiğim adam akıllı sadece Sapphire Plug-İn'i var, o da ücretli. Hem ücretsiz hem düzgün bir Plug-İn bulabilir misiniz bilmiyorum.

Kullanmak ise çok basit, klasik bir geçiş efektinden farkı yok.

İki medyayı iç içe sok, kesişen bölüme efekti sürükle ve bu kadar. İnce ayarlar da 2-3 barı azaltıp arttırnaktan ibaret.

O tarz efektler için plug-in'ler kurmalısınız, onları kurunca istediğiniz tarzda efektler "effects" bölumüne eklenir.

Benim bildiğim adam akıllı sadece Sapphire plug-in'i var, o da ücretli. Hem ücretsiz hem düzgün bir plug-in bulabilir misiniz bilmiyorum.

İki medyayı iç içe sok, kesişen bölüme efekti sürükle ve bu kadar. İnce ayarlar da 2-3 barı azaltıp arttırmaktan ibaret.

Teşekkür ederim :)
O tarz efektler için plug-in'ler kurmalısınız, onları kurunca istediğiniz tarzda efektler "effects" bölumüne eklenir.

Benim bildiğim adam akıllı sadece Sapphire plug-in'i var, o da ücretli. Hem ücretsiz hem düzgün bir plug-in bulabilir misiniz bilmiyorum.

İki medyayı iç içe sok, kesişen bölüme efekti sürükle ve bu kadar. İnce ayarlar da 2-3 barı azaltıp arttırnaktan ibaret.

Bir sorum daha olacak. Plug-inleri nasıl indirilir/kurulur acaba?

Teşekkür ederim :)

Bir sorum daha olacak. Plug-inleri nasıl indirilir/kurulur acaba?
İngilizce olarak google a aratıp bulabilirsin. NewBlueFX for sony vegas, Boris Continuum Complete (BCC) for sony vegas, sapphire fx for sony vegas... gibisinden Kurulumlarıda setup tarzı oluyor zaten

Geri
Yukarı