Veikk marka grafik tablet iyi midir?

ilansalamandre

Femtopat
Veikk marka grafik tablet için genel itibariyle kötü yorum görmedim. Piyasadaki diğer grafik tabletlerine göre de daha uygun fiyatlı. Bilgisi olan arkadaşlar ürünle ilgili düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Sizce sonrasında problem yaşar mıyım?

Sıradan Çin malı tablet. Uzaktan eğitim süreçleri başlamadan fiyatları çok daha düşüktü. Daha kaliteli ürünlerin fiyatları çok yükseldiği için tercih edilebilir oldu. Profesyonel anlamda grafik çalışması yapmayacaksanız işinizi görecektir.

Sıradan Çin malı tablet. Uzaktan eğitim süreçleri başlamadan fiyatları çok daha düşüktü. Daha kaliteli ürünlerin fiyatları çok yükseldiği için tercih edilebilir oldu. Profesyonel anlamda grafik çalışması yapmayacaksanız işinizi görecektir.
Çizim yapmak için kullanacağım grafik tableti. Fiyatlar inanılmaz uçmuş. Özelliklerini şuraya bırakayım, fena değil ama emin olamıyorum beni yarı yolda bırakmayacağı konusunda,(
Profesyonel anlamda grafik çalışması yapmayacaksanız işinizi görür ama ileriye yönelik ya da mesleki düşünmüyorsanız hiç para vermeyin derim.
Anlıyorum. Wacomdan şaşmamalıyım sanırım..
Profesyonel anlamda grafik çalışması yapmayacaksanız işinizi görür ama ileriye yönelik ya da mesleki düşünmüyorsanız hiç para vermeyin derim.
Belirtmeyi unutmuşum: Öğrenciyim ben, eğitim hayatımı tamamlamama yardımcı olması yeterli. Hiç pratiğim yok ve yeni başlayacağım grafik tabletle çizim yapmaya. 3 yıl kadar sonra daha iyi modellere de yönelebilirim yani.

Dosya Ekleri

• grafik tablet.png
    grafik tablet.png
    83,5 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Grafik tablet kullanımı sandığınızdan çok daha zor. Cizim konusunda halihazirda bir uğraş içinde değilseniz hayal kırıklığı yaratabilir grafik tabletler. Eğer sadece bir heves uğruna aliyorsaniz pek tavsiye etmem. Çünkü bir süre sonra kenarda durmaktan başka ise yaramayacaktır.

Grafik tablet kullanımı sandığınızdan çok daha zor. Cizim konusunda halihazirda bir uğraş içinde değilseniz hayal kırıklığı yaratabilir grafik tabletler. Eğer sadece bir heves uğruna aliyorsaniz pek tavsiye etmem. Çünkü bir süre sonra kenarda durmaktan başka ise yaramayacaktır.
Heves değil de, ileride kullanmamı gerektirecek diyelim. Photoshop ve illustrator'ü yeni yeni kullanmaya başladım sadece ve pratiğe ihtiyacım var. Ama bu programlarda mouse ile bir şeyler yapmak da bir yere kadar.. durum bu anlayacağınız. Ugee markasını almaya kadar verdim. Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Veikk marka grafik tablet için genel itibariyle kötü yorum görmedim. Piyasadaki diğer grafik tabletlerine göre de daha uygun fiyatlı. Bilgisi olan arkadaşlar ürünle ilgili düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Sizce sonrasında problem yaşar mıyım?

wacom marka arıyorsanız çok az kullanılmış satılık elimde var

Geri
Yukarı