Veikk tablet alınır mı?

Leon4

Hectopat
Grafik tableti almak istiyorum. Wacoomun modelleri biraz küçük ve tuş sayıları az veikk markasını buldum. Ürünleri güzele benziyor. Veikk A50 A15 ve A30 medelleri var bunların hangisi daha iyi anlamadım.

Hocam hala daha tableti kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız şimdiye kadar bir problem yaşadınız mı ve size göre artısı eksisi var mı?

Ara sıra kullanıyorum. Bir seferinde kullanmaya çalıştığımda tabletin üst kısmında kalem saçmalamaya başlıyordu lakin kendi kendine düzeldi, hiçbir sıkıntısı yok şu an. Tek yaşadığım önemli diyeceğim sorun sol elle yazma moduna alıp Windows kalem modunu açtığımda sol el modunu devre dışı bırakıyor. Eğer solak değilseniz hiç sıkıntı değil bu durum. Onun dışında muazzam tablet.

Ara sıra kullanıyorum. Bir seferinde kullanmaya çalıştığımda tabletin üst kısmında kalem saçmalamaya başlıyordu lakin kendi kendine düzeldi, hiçbir sıkıntısı yok şu an. Tek yaşadığım önemli diyeceğim sorun sol elle yazma moduna alıp Windows kalem modunu açtığımda sol el modunu devre dışı bırakıyor. Eğer solak değilseniz hiç sıkıntı değil bu durum. Onun dışında muazzam tablet.
Maalesef ki solağım :( .Garantisiz acepen ap 1060 modelli bir grafik tableti var a30 modeli 250PPS ap1060 modeli 266PPS ve aralarında 20tl filan bi fark var sizce ap 1060 modelini alırsam bir problem yaşar mıyım? Yurt dışından alacağım için garantisi olmayacak o yüzden emin olamadım.(Fiyat 300tl)

Yeni konular

Geri
Yukarı