Veloren oyununu duydunuz mu?

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
29
Daha fazla  
Açık kaynak bir oyun olan Veloren'i duydunuz mu? Oyunu inceleyip bir blog yazısını yazmak isterim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun rust dilinde yazılmış.

Oyun açıklaması şu şekilde.
Veloren, Rust ile yazılmış çok oyunculu bir voksel RPG'sidir. Cube World, Legend of Zelda: Breath of the Wild, Dwarf Fortress ve Minecraft gibi oyunlardan esinlenmiştir.

Veloren tamamen açık kaynaklıdır, GPL 3 kapsamında lisanslanmıştır. Topluluğu tarafından oluşturulan orijinal grafikleri, müzikleri ve diğer varlıkları kullanır. Katılımcı odaklı olmak, geliştirme topluluğu ve kullanıcı topluluğu bir ve aynıdır: geliştiriciler, oyuncular, sanatçılar ve müzisyenler oyunu geliştirmek için bir araya gelirler.

Güncelleme yazılarını görünce ben de şaşırdım, 2019'dan beri devam etmesi oldukça şaşırtıcı. Acaba aktif oyunu sayısı ne durumda?
Oyuna bir girdim bakınmak için. Çok tatlı müzikleri var. Grafikleri de aynı şekil çok güzel. Önemli olan öğrenmek için sabır gerek. Her şeyde olduğu gibi. Öğrenince zevk vereceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı