Vengeance LED RAM'ler, Gigabyte GA-AB350 Gaming 3 ile uyumlu mu?

enesf

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Corsair Vengeance 16 GB 3000 MHz LED RAM'ler Gigabyte GA-AB350 Gaming 3'e uyar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de AB350 Gaming 3 anakart ve bu belleği tercih ettim hocam;
Corsair DDR4 16GB(2x8) Vengeance 3000MHz Ram Bellek (CMK16GX4M2B3000C15R) - Bellek (RAM) - Bilgisayar Bileşenleri
Yalnız anakartın uyumluluk listesinde göremedim. Ürünler de elime ulaştı, çoğu kişi sorun olmaz diyor ama size de sormak isterim.
Merhaba. Bende aynı belleklere sahibim ve MSI B350 Tomahawk anakartım var fakat uyumlu değil. 2933Mhz hızda bilgisayar açılmıyor ama 2800Mhz'de stabil çalışıyor.. Sadece Asus anakartlarda belleklerin kodlarını gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam bahsettiğiniz anakartta 2933Mhz desteklemiyordu ama son güncellemeleri bilemem tabii. [emoji4]

Ben de AB350 Gaming 3 anakart ve bu belleği tercih ettim hocam;
Corsair DDR4 16GB(2x8) Vengeance 3000MHz Ram Bellek (CMK16GX4M2B3000C15R) - Bellek (RAM) - Bilgisayar Bileşenleri
Yalnız anakartın uyumluluk listesinde göremedim. Ürünler de elime ulaştı, çoğu kişi sorun olmaz diyor ama size de sormak isterim.

Dostum merhaba, benimde bir sorum olacak, sizce anakart olarak Gaming ve Gaming 3 modellerinden hangisini seçmeliyim aralarında 100 TL fark var, veya direk Gamig 3 mATX modelini mi almalıyım?

@SAMET ÜÇÜNCÜ Sorun varsa ayrı konu açarsın, bu arkadaşın yaptığı gibi. Kimsenin konusuna kaynak yapma bence.

Bu uyumluluk listesi sadece denedikleri RAM'leri kapsıyor. O yüzden uyabilir veya uymayabilir. @CJack60 Üstadın dediği gibi denemeden kesin bir şey söyleyemeyiz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı