Venom Snake ve Naked Snake Kimdir?

KaptanCuhara

Hectopat
Arkadaşlar MGS 5 oynamaya başladım bugün. Kronolojik sıraya göre önceki oyunların hikayelerini okudum. Fakat kafama bu soru takıldı. Bu iki kişi kim?

Hocam sanırım bunu yazmam spoiler. Ben kıvırıp ikisinin de hikayede big boss olarak geçtiğini söyleyeyim.
Naked snake diğer adıyla punished veya big bossun ruhu olan arkadaş aslında Venom Snake'in bir taklidi. 4. oyunun sonunda Venom snake helikopter kazasında ölüyor ve yerine o helikopterde bulunan ve aslında doktor olan kişi geçiriliyor.
(bu arada benim de yanlış açıkladığım birkaç şey olabilir fazla iyi bilmiyorum).

Son düzenleme:
Hocam sanırım bunu yazmam spoiler. Ben kıvırıp ikisinin de hikayede big boss olarak geçtiğini söyleyeyim.
Naked snake diğer adıyla punished veya big bossun ruhu olan arkadaş aslında Venom Snake'in bir taklidi. 4. oyunun sonunda Venom snake helikopter kazasında ölüyor ve yerine o helikopterde bulunan ve aslında doktor olan kişi geçiriliyor.
Oyunu oynamadan bilmemem gerekiyorsa en iyisi şimdilik bilmeyeyim hocam. Ama şimdiden kafamda bir milyon soru oluştu. Yeni jenerasyon olmak böyle oyunlarda baya zorluyor.

Oyunu oynamadan bilmemem gerekiyorsa en iyisi şimdilik bilmeyeyim hocam. Ama şimdiden kafamda bir milyon soru oluştu. Yeni jenerasyon olmak böyle oyunlarda bayağı zorluyor.

Hocam kafanızda soru işaretleri oluşması güzel. O soruları internette aratıp bulabilirsiniz oyun bittiğinde de anlamazsanız.

Geri
Yukarı