Vento kasa Mid Tower mı?

EnesTemiz33

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda Micro ATX bir anakart almak istiyorum. Ancak kasama uyup uymayacağı hakkında çok endişeliyim. Alacağım anakart bu. Anakart almamın sebebi mevcut anakartıma PCI 3.0 ekran kartlarını takamamamdır. Kasam dikey yönde 41 cm, yatay yönde 42 cm. Kasamın fotoğrafları aşağıdadır. Sizden kasamın mid Tower'mı yoksa mini Tower'mı olduğunu söylemenizi rica ediyorum.
Kasa Fotoğrafı.jpeg
Kasa Fotoğrafı 2.jpeg

Micro ATX en küçük değildir, ITX en küçüktür. O da kasa ITX olması durumunda ITX den büyük bir anakart sorun yaratır. Kullanabilirsiniz.
Ek : 33 CM kurtaracak sizi, kasa dıştan dışa 42CM ise hayli hayli iş görür.

Micro ATX en küçük değildir, ITX en küçüktür. O da kasa ITX olması durumunda ITX den büyük bir anakart sorun yaratır. Kullanabilirsiniz.
Hocam peki benim kasam ITX'mi yoksa Mid Tower'mı ?
Hocam evet dışdan dışa tam 42 cm.
Micro ITX anakartlar çok rahat takılır, hatta ATX boy anakart bile takabilirsiniz.
Sağolun hocam. Şuan ki anakartım Pegatron IPXSB-H61. Bu anakartı duymuşsunuzdur elbet. Çok belalı, PCI 3.0 olan hiçbir ekran kartı takılmıyor. Bende hemen kurtulmak istiyorum.
Micro ITX anakartlar çok rahat takılır, hatta ATX boy anakart bile takabilirsiniz.
Hocam o zaman sizi de çok uğraştırmadan son sorumu sorayım. Bu anakartı takabilirmiyim ? Ayrıca bu Turbox markasını önerirmisiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı