Vento VG04F Kasa Çok Isınıyor

FirtinaKoparan

Picopat
Selamlar, Vento VG04F olan kasamın temperli camına dokununca çok ısındığını hissediyorum ve sadece Life is Strange oynuyordum. Düşük sistem gereksinimli sizde de oluyor mu bu? Sistemi yeni aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz zaten almadan önce o kasanın ısınacağını düşünüyordunuz psikolojik olduğunu düşünüyorum. Şu şekilde sıcaklıkları ölçün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz zaten almadan önce o kasanın ısınacağını düşünüyordunuz psikolojik olduğunu düşünüyorum. Şu şekilde sıcaklıkları ölçün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ölçüp atacağım hocam
56 derece gördüm en fazla @tirabzonun_kaymagi @KuoNN @Lony111

Son düzenleme:
@FirtinaKoparan Etiket gitmedi görmemişim. Oyundayken mi bu sıcaklıklara ulaşıyor? Ayrıca CPU'nun sıcaklığı mı yoksa GPU'nun mu?
Bende senin mesajına geldim bana da bildirim gelmedi.
Konumuza gelelim. Eğer oyunda iken 56 derece ise iyi Ekran kartı veya İşlemci fark etmez ikisi içinde iyi değerler.

@FirtinaKoparan Etiket gitmedi görmemişim. Oyundayken mi bu sıcaklıklara ulaşıyor? Ayrıca CPU'nun sıcaklığı mı yoksa GPU'nun mu?
Evet Life İs Strange oynarken, GPU'nun sıcaklığı bu CPU'ya hiç bakmadım
Bende senin mesajına geldim bana da bildirim gelmedi.
Konumuza gelelim. Eğer oyunda iken 56 derece ise iyi Ekran kartı veya İşlemci fark etmez ikisi içinde iyi değerler.
Tamamdır hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı