Vento VG04FE kasanın ön paneli nasıl çıkarılır?

Glottis

Decapat
Arkadaşlar elimdeki olan bu kasanın ön kapağını çıkarmak istiyorum ama altındaki boşluktan çekip zorlamama rağmen çıkmıyor. Kasa pek sağlam olmadığından hasar veririm diye çok zorlamak istemiyorum ama içini açıp fanlarını da temizlemem gerek.

Ne yapsam bilemedim bir önerisi olan var mı?

Merhabalar konu biraz eskimiş fakat bende aynı kasaya sahibim dediğiniz gibi ön kapağın altındaki delikten çekince çıkıyor ben kapak olmadan kullanıyorum sıcaklıklar 10-15 derece farkediyor.

Merhabalar konu biraz eskimiş fakat bende aynı kasaya sahibim dediğiniz gibi ön kapağın altındaki delikten çekince çıkıyor ben kapak olmadan kullanıyorum sıcaklıklar 10-15 derece farkediyor.
Ben de uzun süredir nasıl açılacağını bulmaya çalışıyor, kasaya zarar veririm korkusuyla bu yöntemi deneme riskini göze alamıyordum. Cevabınız için çok teşekkürler!

Pekala o paneli geri takarken bir zorluk yaşar mıyız?

Ben de uzun süredir nasıl açılacağını bulmaya çalışıyor, kasaya zarar veririm korkusuyla bu yöntemi deneme riskini göze alamıyordum. Cevabınız için çok teşekkürler!

Pekala o paneli geri takarken bir zorluk yaşar mıyız?

Geri takarken zorluk yaşamazsınız. Kapağı doğru yere denk getirip kenarlarından bastırıp hafifçe vurursanız yerine sapa sağlam oturur.

Geri
Yukarı