Vento VG17F kasa alınır mı?

Daha fazla  

Vento mesh kasa + FSP 550W PSU kaliteli mi? Alınır mı? Öneriniz nedir? Onu alma bunu al demeyin, hazır sistem kasası değiştiremiyorum. PSU kalitesi, kasa hava alış çıkışı uzun vadeli memnun eder mi etmez mı?

İçindeki PSU Hyper Pro 80+ 550W bu bütçede alınabilecek iyi PSU'lardan, Vento'nun bu kasası da mesh ve hava alımı iyidir ama bir inceleme izleyip tam karar verebilirsiniz.

PSU anlamında FSP iyidir. Kasa ile ilgili varsa video izlemeniz daha aydınlatıcı olacaktır.

İçindeki PSU Hyper Pro 80+ 550W bu bütçede alınabilecek iyi PSU'lardan, Vento'nun bu kasası da mesh ve hava alımı iyidir ama bir inceleme izleyip tam karar verebilirsiniz.

Trendyol'da daha ucuz.

Pardon hazır sistemmiş.
Sorun çıkarmaz.

Elektrik dalgalanma, ani kesinti, düşme yaşıyorum. UPS kullanacağım. PSU eskittiği söyleniyor. UPS kullanan var mı ve PSU'ya zarar verdiği doğru mu? 550W'a kaçlık UPS kullanmalıyım?

Elektrik dalgalanma, ani kesinti, düşme yaşıyorum. UPS kullanacağım. PSU eskittiği söyleniyor. UPS kullanan var mı ve PSU'ya zarar verdiği doğru mu? 550W'a kaçlık UPS kullanmalıyım?

PSU'ya zarar vermekten öte elektrik kesiliyorsa fayda sağlar kullanmadım fakat iyi araştırma yapın sisteminize uygun UPS almak önemli.

Geri
Yukarı