Ventoy ile AtlasOS kurulur mu?

SinanE.Z

Picopat
Daha fazla  
Selam!

Ventoy ile AtlasOS kurmak gibi bir niyetim var. Lakin indirme kısmında direkt indirme yerinde iki ayrı dosya bulunmakta. Bunları nasıl kullanacağım ya da şu X86 desteklenmiyor derken nasıl yani?

Bir de UUP dump ne işe yarar? Sitesine erişemiyorum.

Ek olarak söyleyeyim. Ventoy USB'ye GPT olarak hazır, kurulu durumda. ISO için bekliyor.

Selam!

Ventoy ile AtlasOS kurmak gibi bir niyetim var. Lakin indirme kısmında direkt indirme yerinde iki ayrı dosya bulunmakta. Bunları nasıl kullanacağım ya da şu X86 desteklenmiyor derken nasıl yani?

Ek olarak söyleyeyim. Ventoy USB'ye GPT olarak hazır, kurulu durumda. ISO için bekliyor.

AtlasOS ISO ile kurulmuyor bir kurulum kiti var onunla kuracaksın.

Selam!

Yani Ventoy ile kuramazsiniz benim önerim atlas yerine Windows 10 ltcs 21h2'dir.

UUP Dump Windows ARM ISO dosyalarını paylaşan bir sitedir. X86=32 Bit işlemci X64=64 Bit işlemcidir. İşlemcinize uygun olanı çıkartın ve ventoy USB'nize aktarın ardından kurun. X86 desteklenmiyor derken 32 Bit işlemcilere bu sistem kurulamaz demiş sitede.

UUP dump Windows ARM ISO dosyalarını paylaşan bir sitedir. X86 = 32 Bit işlemci X64 = 64 Bit işlemcidir. İşlemcinize uygun olanı çıkartın ve Ventoy USB'nize aktarın ardından kurun. X86 desteklenmiyor derken 32 Bit işlemcilere bu sistem kurulamaz demiş sitede.

Teşekkürler bilgiler için. Peki AtlasOS tarzında hızlı bir Windows biliyor musunuz? Normal bir şekilde Ventoy ile kurabileceğim.

Hocam tool kit ile hiç uğraşmayın. Leş gibi tool kiti var az önce indirdim. Ben size bir ISO oluşturup atayım bekleyin.
AtlasOS için mi? Tamam öyleyse bekliyorum.

O Microsoft'un kurumsal şirketler için MS Store dahi yok. Ben debloat yapıp kullanırdım 10 yıllık PC de. Simdi yeni PC'de W11 kullanıyorum.
AtlasOS den mi bahsediyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı