Ventoy ile Windows kurarken siyah ekranda çizgi yanıp sönme

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba Ventoy için USB'ye Windows ISO dosyaları attım Çizgi'nin yanıp sönmesi tahminimce 1 dakika felan sürdü,test etmek için denedim fakat ekranda beyaz bir tane alttan tire ( _ ) yanıp sönüyordu 1.denemede CTRL+alt+del yaptım hata olmuştur diye tekrar denedim fakat CTRL+alt+del kombinasyonlar işe yaramadı ISO'ları tekrar atmayı düşünüyorum USB'ye sizlerin görüşleri nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Çizginin olması normal değil mi? Ben MBR Windows kurarken çizgi oluyor 10 saniye falan sonra kuruluma başlıyor. Biraz beklemeyi deneyebilirsiniz.

Eğer beklemenize rağmen açılmıyorsa boot edemediğinde yanıp sönen (_) çıkar hocam. Rufus ile yazdırıp deneyin olmazsa eğer ISO dosyasını orijinal kaynaklardan tekrar edinin.

Eğer beklemenize rağmen açılmıyorsa boot edemediğinde yanıp sönen (_) çıkar hocam. Rufus ile yazdırıp deneyin olmazsa eğer ISO dosyasını orijinal kaynaklardan tekrar edinin.

ISO Technopat'a ait link bırakayım ( Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum ) belki eksik atmışımdır diye tekrar atıyorum ISO'ları bu Ventoy kurulumunu doğru yaptım öyle değil mi uygulaması ile Ventoy'u root ettim.

Çizginin olması normal değil mi? Ben MBR Windows kurarken çizgi oluyor 10 saniye falan sonra kuruluma başlıyor. Biraz beklemeyi deneyebilirsiniz.

Elbette normal fakat tahminlerimce 1 Dakika'dan fazla sürdü.

Arkadaşlar Günaydın ISO dosyalarını tekrar attım hala o ( _ ) yanıp sönüyor ancak uzun sür boyunca böyle bunun bir çözümü yok mu yani Ventoy ekranında bir şeyler yapmam gerekir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı