Ventura betadan Monterey'e geri geçemiyorum

akep0

Hectopat
Arkadaşlar ben Mac'imi venturaya yükseltmiştim, fakat çok ısınıyor ve takılmalar oluyor. Tekrar Monterey'e dönmek istiyorum fakat bir yedekleme almamıştım Monterey'de. Nasıl tekrar Monterey'e döneceğim acaba yardımcı olabilir misiniz?
Sitesinde App Store'dan Monterey'i indirmemi gösteriyor fakat indirmiyor. Venturaya geçmek için geliştirici profiline katılmıştım nasıl çıkabilirim?

Hocam ya Monterey formatı atacaksınız, ya da Ventura'nın tam çıkış zamanını bekleyeceksiniz. Başka bir yolu yok diye biliyorum.

Şu an geliştirici profilinden çıktım, yeni güncellemeler gelmeyecek galiba. Tam sürümü yayınlandığında güncellemesi gelir mi acaba?
Bir de format atmak istiyorum fakat Monterey'i nereden indirebilirim App Store'dan indiremiyorum.

Şu an geliştirici profilinden çıktım, yeni güncellemeler gelmeyecek galiba. Tam sürümü yayınlandığında güncellemesi gelir mi acaba?
Bir de format atmak istiyorum fakat Monterey'i nereden indirebilirim App Store'dan indiremiyorum.
Hocam tam bir bilgim yok, ve diğer sorunuza evet, güncelleme gelene kadar Beta'da kalacaksınız ama tam sürüm çıktığında hemen yükleyebilirsiniz.

Hocam OpenCore ile kurabilirsiniz Monterey'i tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı