Ventura Kurulumu Sırasında EB LOG EXITBS Hatası

Simdi deneyin. Bir de boot-args'ta ki komutlarin resmini atar misiniz?
Orayı yapamamıştım hocam. Ne eklemem lazımdı?
1686951528888.png

Bir de true falan yapmıştık iki ayarı. Onları da yapmadım.

Apple logosu gelmeden yazılar geldi. 10 saniye sonra diğerleri bir anda geldi sonra reset attı. Bu nasıl bir hatadır arkadaş yahu vallahi kafayı yiyeceğim artık. Yok ben bir şekilde bu MacOS'u kuracağım. Kafaya koydum vallahi.

Yarin icin farkli bir EFI paylaşacagim. Su an elimden gelen bir şey yok :) Iyi geceler dilerim. Yarin devam edelim.

Yarin icin farkli bir EFI paylaşacagim. Su an elimden gelen bir şey yok :) Iyi geceler dilerim. Yarin devam edelim.
Teşekkür ederim. İyi geceler.

Günaydın hocam. Benim kursum var. Saat 1 gibi siz de müsait olursanız tekrardan deneyebiliriz.

Selam hocam. Vaktiniz olduğunda efi dosyasını atarsanız sevinirim. Ben de 10 dakika içerisinde oturup denemek istiyorum.

Eğer yinr olmaz ise adım adım baştan yaparım.

@Kleyn hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Müsaitseniz ben şu anda müsaitim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. İyi geceler.

Günaydın hocam. Benim kursum var. Saat 1 gibi siz de müsait olursanız tekrardan deneyebiliriz.

Selam hocam. Vaktiniz olduğunda efi dosyasını atarsanız sevinirim. Ben de 10 dakika içerisinde oturup denemek istiyorum.

Eğer yinr olmaz ise adım adım baştan yaparım.

@Kleyn hocam rahatsız ettiğim için kusura bakmayın. Müsaitseniz ben şu anda müsaitim.
Deneyiniz. Gigabyte B450 SH2 EFI0.9.3.zip

Hocam şimdi flash belleğe tekrardan yazıyorum Ventura sürümünü. Fark eder mi bilmiyorum ilk indirdiğimde ZIP dosyasını, direk ZIP dosyasını yazdırmıştım. Sonradan içindeki RAW dosyasını yazdırmıştım. Baştan temiz yapmak için şimdi ZIP içindeki RAW dosyasını yazıyorum flash belleğe. Hatam varsa düzeltin beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı