Ventus 3060 vs. Dual 3060

FCTurhan

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ventus için muhtemelen destek gerekir, slota çok baskı uygulayabilir aksi takdirde. Ayrıca sarı sitede Amazon üzerinden al-sat yapan 3060/Ti ilanları vardı. Sıfır olduklarını, kutunun açılmadığını söylüyorlardı. Bence onlara da bir göz atabilirsiniz. Şu fiyata 3060Ti Gaming X falan denk gelir belki. Yine de siz bilirsiniz tabii. Ben bu ikiliden Ventus 3X alıp geçerdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ventus 3X kullanıyorum tam yükte 63 derecelerde kullanılıyor. Ventus kötü diyenler neye göre kötü dediklerini açıklasalar güzel olacak. Bana soracak olursan 1000 TL fark var ucuz olan ASUS alınır.

Ventus 3X kullanıyorum tam yükte 63 derecelerde kullanılıyor. Ventus kötü diyenler neye göre kötü dediklerini açıklasalar güzel olacak. Bana soracak olursan 1000 TL fark var ucuz olan ASUS alınır.

Boş PCB. Yükte 63 derece o kart ile imkansız. 20 dakika furmak yap bakalım ne olacak... Soğutması en kötü MSI model çünkü. Kaliteden yoksun. Ha tabii RTX 3060 sonuçta. Ne kadar ısınabilirse artık...

Son düzenleme:
Boş PCB. Yükte 63 derece o kart ile imkansız. 20 dakika furmak yap bakalım ne olacak... Soğutması en kötü MSI model çünkü. Kaliteden yoksun. Ha tabii RTX 3060 sonuçta. Ne kadar ısınabilirse artık...

FurMark değil ama PUBG ana ekranında %100 kullanım ve ortalama 170W güç tüketiminde 20 dakika beklemenin ardından sonuç 63 64 derece arasında gidip geliyor. 11.jpg

FurMark değil ama PUBG ana ekranında %100 kullanım ve ortalama 170W güç tüketiminde 20 dakika beklemenin ardından sonuç 63 64 derece arasında gidip geliyor. Eki Görüntüle 1272814

Oyunlarda stres testinin zorladığı kadar zorlamaz ekran kartını. O yüzden FurMark kullanırız test etmek için.

Ben ASUS diyorum. 1000 TL fazlaya asla değmeyecek.

Ventus için muhtemelen destek gerekir, slota çok baskı uygulayabilir aksi takdirde. Ayrıca sarı sitede Amazon üzerinden al-sat yapan 3060/Ti ilanları vardı. Sıfır olduklarını, kutunun açılmadığını söylüyorlardı. Bence onlara da bir göz atabilirsiniz. Şu fiyata 3060 Ti Gaming X falan denk gelir belki. Yine de siz bilirsiniz tabii. Ben bu ikiliden Ventus 3X alıp geçerdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam test atmış, Ventus 3X daha iyi.

Ama alabiliyorsan RX 6600 XT almanı öneririm, eğer RTX'i çok kullanmıyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı