Ventus | Intel i3 10100F sistem alınır mı?

Buyurun hocam. 1x8 şimdilik sizin için yeterli olur.

30TL ekleyip 3200 MHz almak daha iyi olur.

@Konyalı Bilgisiyarcı @DeliDivane konudan farklı iki şey soracağım ben bilgisayardan sizin anladığınız kadar anlamıyorum ağu sistem nedir ne fayadı var və hazır güzel sistem var mı toplama haricinde bu fiyatlara

@Konyalı Bilgisiyarcı @DeliDivane konudan farklı iki şey soracağım ben bilgisayardan sizin anladığınız kadar anlamıyorum ağu sistem nedir ne fayadı var və hazır güzel sistem var mı toplama haricinde bu fiyatlara
Apu

@Konyalı Bilgisiyarcı @DeliDivane konudan farklı iki şey soracağım ben bilgisayardan sizin anladığınız kadar anlamıyorum apu sistem nedir ne fayadı var və hazır güzel sistem var mı toplama haricinde bu fiyatlara.

APU.

Hocam APU sistem işlemcinin içinde dahili ekran kartı olmasıdır bütçesi olmayanlar için iyidir ama sizin için arkadaşın önerdiği RX6400'lü PC daha iyi olur daha yüksek performans verir.

Hocam APU sistem işlemcinin içinde dahili ekran kartı olmasıdır bütçesi olmayanlar için iyidir ama sizin için arkadaşın önerdiği RX6400'lü PC daha iyi olur daha yüksek performans verir.

APU sistem kullanan biri olarak çok pişmanım kesinlikle bu fiyat bandında dizilebilecek en iyi sistem en iyi ekran kartı RX 6400DUR araştırın hazır sistemler var ister parça parça toplarsanız daha uyguna gelir benim attıgım gibi bir sürü seçenek var.

İşlemci ve anakartı sizin dediğiniz gibimi alayım zaten 1 veya 2 aya alıcam şimdiden bilgilenmek iyi olur dedim sonra çoğu kişi gibi izoly turbox almayayım diye 🙂

APU sistem kullanan biri olarak çok pişmanım kesinlikle bu fiyat bandında dizilebilecek en iyi sistem en iyi ekran kartı RX 6400DUR araştırın hazır sistemler var ister parça parça toplarsanız daha uyguna gelir benim attıgım gibi bir sürü seçenek var.
Zahmet olmazsa hazır rx 6400 lü sistem linki atabilirmisiniz

İşlemci ve anakartı sizin dediğiniz gibi mi alayım zaten 1 veya 2 aya alacağım şimdiden bilgilenmek iyi olur dedim sonra çoğu kişi gibi Izoly Turbox almayayım diye 🙂

i3 10100F + B560 alabilirsiniz sizin için daha iyi olur.

Zhmet olmazsa hazır RX 6400'lü sistem linki atabilir misiniz?

Çogu siteye baktım şu anda stoklarda bulamadım bulduklarım oldu ama PSU vs çok kötü yani şu anlık tek tek toplasanız daha uygun ve kaliteli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı