Ventus | Intel i3 10100F sistem alınır mı?

Emin olun 1-2 ay sonra çok farklı seçeneklerle geleceğim size 8-9klık sistemler 6 civarına düştügü bile oluyor şu an stoklarda daha iyi hazır sistemler yok.
O zaman tekrar yazarım size şuanlık zaten tecrübe kazanmış oldum çoğu kişi bunu yapmıyor ve izoly turbox gibi tuzaklara düşüyor

@DeliDivane @Konyalı Bilgisiyarcı full hazır sistem bulabildinizmi full den kastım monitörü kasası klavye mause falan içinde yüksek ihtimal 1 2 haftaya alıcaz gibi çünkü

Son düzenleme:
O zaman tekrar yazarım size şu anlık zaten tecrübe kazanmış oldum çoğu kişi bunu yapmıyor ve Izoly Turbox gibi tuzaklara düşüyor.

@DeliDivane @Konyalı Bilgisiyarcı Full hazır sistem bulabildinizmi Full'den kastım monitörü kasası klavye mouse falan içinde yüksek ihtimal 1 2 haftaya alacağız gibi çünkü.

Düzgün hazır sistem hala yok hocam konuşmamızdan 1 hafta geçmiş zaten güncel bütçeniz nedir monitor dahil.

Son düzenleme:

SAPPHIRE 11315-01-20g Pulse Amd Radeon Rx 6400 4gb 64 Bit Gddr6 Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Nasıl sistem 8100 TL civarına geliyor
@DeliDivane

SAPPHIRE 11315-01-20g Pulse Amd Radeon Rx 6400 4gb 64 Bit Gddr6 Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Nasıl sistem 8100 TL civarına geliyor.
@DeliDivane

Performax marka kasa ve PSU alma değiştir onu benim attıgımla.

Geri
Yukarı