Çözüldü Verbose Mod Açık Değilken Clover Boot Etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vomeroguz03

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Asagidaki sisteme sahibim ve bugun macOS Mojave 10.14.6’yı kurdum. MacOS’u her Boot edecegim zaman verbose modu acmam gerekiyor. Cunku verbose mod acik olmadigi zaman asagidaki fotografta gordugunuz logo beliriyor. Acaba verbose mod kapaliyken Boot etmesini saglayabilir miyim? Bu mumkun degilse de hep verbose modun açık kalmasini sağlayabilir miyim? Cunku her clover ekrani karsima geldiginde acmam gerekiyor. Simdiden teşekkürler. Hocalarim siz bu konuda bilgilisiniz. Eger zamaniniz varsa bu konuda bana yardimci olabilir misiniz? @claus @blackandyellow

Sistem ozelliklerim:
Ryzen 5 1600X
8 GB DDR4 2400MHz Gskills Flare
ASUS ROG STRIX RX470 4 GB
Gigabyte A320M-H
Highpower 500W 85+ PSU

23D9255A-AA3D-431A-8D86-65981B62A202.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1. Boot ekranında ayarlar butonu olacaktır tıklayın.
2. Boot Args: ile başlayan kısımda başına -v_ koyun. _ varsa koymayın(yani sadece -v koyun).
3. Enter yapıp menüden çıkıp normal bir şekilde boot edin.
Eski yazının fotoğrafını çekmenizi vb. tavsiye ederim. (Eğer olmazsa düzeltmek amaçlı)
Merhaba arkadaslar. Asagidaki sisteme sahibim ve bugun macOS Mojave 10.14.6’yı kurdum. MacOS’u her Boot edecegim zaman verbose modu acmam gerekiyor. Cunku verbose mod acik olmadigi zaman asagidaki fotografta gordugunuz logo beliriyor. Acaba verbose mod kapaliyken Boot etmesini saglayabilir miyim? Bu mumkun degilse de hep verbose modun açık kalmasini sağlayabilir miyim? Cunku her clover ekrani karsima geldiginde acmam gerekiyor. Simdiden teşekkürler. Hocalarim siz bu konuda bilgilisiniz. Eger zamaniniz varsa bu konuda bana yardimci olabilir misiniz? @claus @blackandyellow

Sistem ozelliklerim:
Ryzen 5 1600X
Gigabyte A320M-H
Highpower 500W 85+ PSU

Eki Görüntüle 492199
Verbose komutu sadece yazıların görünmesini sağlıyor. Kext programı ile disk izinlerini onar. Bir de Clover Boot menüdeyken F11 tuşuna basıp NVRAM sıfırlayıp dene.
Denedikten sonra olup olmadığını yaz olmazsa yardımcı olmaya çalışırız.
1. Boot ekranında ayarlar butonu olacaktır tıklayın.
2. Boot Args: ile başlayan kısımda başına -v_ koyun. _ varsa koymayın(yani sadece -v koyun).
3. Enter yapıp menüden çıkıp normal bir şekilde boot edin.
Eski yazının fotoğrafını çekmenizi vb. tavsiye ederim. (Eğer olmazsa düzeltmek amaçlı)

Sistem ozelliklerim:
Ryzen 5 1600X
Gigabyte A320M-H
Highpower 500W 85+ PSU

Eki Görüntüle 492199
Verbose komutu sadece yazıların görünmesini sağlıyor. Kext programı ile disk izinlerini onar. Bir de Clover Boot menüdeyken F11 tuşuna basıp NVRAM sıfırlayıp dene.
Denedikten sonra olup olmadığını yaz olmazsa yardımcı olmaya çalışırız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı