Vergi dahil 2300 USD RTX 3070'li oyun laptopu önerisi

Bütçe
2300USD vergi dahil.
Hocam merhaba. 3. Kişi HIDevolution öneriyor. Size de diyeyim. HIDevolution hakkında satış sonrası desteğin olmadığını söylemek isterim. Tekrardan teşekkür ederim öneriniz için.

Amazon baktığı için sorun olmaz bence, eğer Intel işlemcili laptop alırsanız şarjı gitmez hocam.

Mux Switch hakkında bilgim yok ama. Batarya oyun oynarken 4-5 saat gidiyor ve pekte performans kaybı olmuyormuş bildiğim kadarıyla.
Merhaba. MUX switch isteme sebebim Optimus'un işlemciye darboğaz yaptırıyor olması. Öyle ki R6S oyununda Optimus açık ve kapalı hali arasında %47 fark var! Optimus kapalı olunca ise tam performans alabiliyorsunuz.

Amazon satıyor hepsini, şarjları 5-6 saat gider. Ekranın tazeleme hızı düşürürerek kullanırsanız 6-7 saate ulaşır. MUX mevcur hepsinde.
Merhaba hocam. Harika bilgisayar. Eğer kripto paralar oynarsa biraz tabii ki düşünebilirim bunu. Teşekkürler öneriniz için. Listeme aldım.

Merhaba hocam. Harika bilgisayar. Eğer kripto paralar oynarsa biraz tabii ki düşünebilirim bunu. Teşekkürler öneriniz için. Listeme aldım.
''I wish I could give it 6 stars for battery life'' bir kullanıcının GS 66 için yorumu.
Cidden harika 2080 Super RTX 3070 ayarında.

Hocam güncel kur ile 1789$ dan sonrası 1500€ limitini geçiyor.Ha eğer gümrük 10€ fazla diye takmıyorsa o zaman bilemeyeceğim.Verdiğim rakam vergisiz ve kargosuz hali.Her gün amazon takip ediyorum.En son asus amd işlemcili rtx3060 görücüye çıktı.Henüz satış yok ama listeye eklediler.Mux yok ama işlemcili aşırı güçlü ve serin.Bence ya 11. Nesil intel işlemciyi bekleyin yada AMD işlemcili alın.

Hocam güncel kur ile 1789$dan sonrası 1500€ limitini geçiyor. Ha eğer gümrük 10€ fazla diye takmıyorsa o zaman bilemeyeceğim. Verdiğim rakam vergisiz ve kargosuz hali. Her gün Amazon takip ediyorum. En son ASUS AMD işlemcili RTX3060 görücüye çıktı. Henüz satış yok ama listeye eklediler. MUX yok ama işlemcili aşırı güçlü ve serin. Bence ya 11. nesil Intel işlemciyi bekleyin ya da AMD işlemcili alın.

11.nesil güzele benziyor. Ama 750h ve benzeri serilerini de görmek lazım konu sahibi zaten ağustosa kadar vakti olduğunu belirtmiş. Intel'in 10Nm'si AMD'nin 7Nm'si denmekde. Böyle olursa Intel masaüstünde kaybettiğini laptopta toparlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı