Vergi indirimi kapsamındaki dizüstü bilgisayarlar nasıl alınabilir?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar Türkiye'de montajlanan laptopları araştırdım. i7 işlemcili bir Casper Nirvana almak istiyorum ve seçtiğim ürün Teknosa'da. Bu ürünü nasıl alabilirim, bu mevzu eyleme geçtiğinde?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimin sadece Türkiye'de montajlananlara uygulanma mevzusu resmî bir şey değil. Hele bir bekleyin.

Merhaba arkadaşlar Türkiye'de montajlanan laptopları araştırdım. i7 işlemcili bir Casper Nirvana almak istiyorum ve seçtiğim ürün Teknosa'da. Bu ürünü nasıl alabilirim, bu mevzu eyleme geçtiğinde?

Casper en iyi soba markalarından biridir hocam. Cayır cayır yanar. Bu yüzden almayın.

Geçmişte açtığım konulara bakarsanız zaten Toshiba kullanıyorum ne fan sesi duruyor ve ısınması, soğuk havalarda adaptöre elimi koyarak ısınıyorum pek bir sorun değil bence sıcaklık.

Güzel şaka hocam. Isınma laptop performansını ve ömrünü doğrudan etkiler, haberiniz olsun. Casper'ın tek sorunu da ısınma olsa keşke.

Güzel şaka hocam. Isınma laptop performansını ve ömrünü doğrudan etkiler, haberiniz olsun. Casper'ın tek sorunu da ısınma olsa keşke.

Şaka değil hocam gerçekten 13 yıllık bir Toshiba kullanıyorum sıcaklık dereceleri 65'in üzerinde HWMonitor ile baktım, alttaki resim açtığım konudan, Sıcaklığını umursamam.

1692879303039.png

Geri
Yukarı