Vergi İndirimi Sonrası Xbox Series X Fiyatı Düştü

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Vergi indirimi kararından sonra Xbox Series X fiyatı 8.299 TL’den 7.499 TL seviyesine kadar düştü. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl yürürlüğe giren yüzde 50’lik ilave gümrük vergisi, 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yüzde 20’ye düşürülmüştü. Alınan bu karardan sonra birçok kullanıcı ise oyun konsolları üzerinde ciddi bir indirim beklentisi içerisine girmişti. Tüm bunlar yaşanırken ilk indirim […]

Devamı: Vergi İndirimi Sonrası Xbox Series X Fiyatı Düştü
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ee? Bu kadarcık mı indirim oldu?

Series S alınabilir bu fiyata bence.

Acaba Sony tarafı yeniden özel fiyatlandırma yapacak mı stok sorunları düzeldikten sonra ben onu merak ediyorum.

4499 TL çok iyi bir fiyat.

Resmi fiyat daha düşük olacaktır, bunlar stok eritmeye çalışıyor. Mediamarkt en güvenmediğim yerlerden birisi. Benim tahminim en az 6999₺ Series X 3999 ₺ Series S olacağı yönünde.

Resmi fiyat daha düşük olacaktır, bunlar stok eritmeye çalışıyor. MediaMarkt en güvenmediğim yerlerden birisi. Benim tahminim en az 6999₺ Series X 3999 ₺ Series S olacağı yönünde.

Zaten haftalardır 7000₺ bandında satılıyordu Trendyol gibi yerlerde hatta Hepsiburada da resmi satıcı bile 7000₺ fiyat çekmişti. Bunlar stok eritiyor. Series S 4000₺ olur ama az daha bizi düşünürlerse 3500₺ bile olabilir %1 ihtimal.

Satılanların çoğu distribütör garantili olduğu için ucuza satılıyordu. Yorum kısmında ise kutusunun açık olduğuna dair 2-3 yorum vardı.

Geçtiğimiz yıl içinde hem telefon, hem laptop aldım taksitleri az kaldı.
Şu an ilk parti PS4'lerden var. Series S fiyatı 4000 ya da altlarına düşerse aslında düşünmeye başladım birkaç gündür.
Gönül PS5 istiyor ama biraz zor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…