Vergi indirimini beklemeye değecek mi?

Agrasyon

Centipat
Daha fazla  
iPhone 13 veya 14 serisi almayı düşünüyorum. Şu an fiyatlar tavan durumda. Vergi indirimi gelecek diye bekliyorum ama bu indirim olsa bile stok sorunu vs. gibi birçok şey yaşanacağından da neredeyse hiç şüphem yok. Sizce alınır mı? Yoksa riske girip beklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13 veya 14 serisi almayı düşünüyorum. Şu an fiyatlar tavan durumda. Vergi indirimi gelecek diye bekliyorum ama bu indirim olsa bile stok sorunu vs. gibi birçok şey yaşanacağından da neredeyse hiç şüphem yok. Sizce alınır mı? Yoksa riske girip beklemeli miyim?
Üniversite öğrencilerine özel olacak ama dediğiniz gibi her şey olabilir bana kalırsa karar kesinleşince stok önlemi alırlar çünkü satıcı için daha çok satış daha çok kâr demek devlet alacağı vergiden vazgeçmiş olacak satıcıya dokunmuyor bu durum.

Alın gitsin, vergi indirimi geldiği vakit, indirimli hali ile şuanki fiyata aldığınız için içinizi parçaladığınıza deymez.

Senin yerinde olsam bu cihazlara 40-50k TL vermek yerine S23 Plus alırdım. İllaki iPhone alacaksan ikinci el 12 Pro Max al.

Vergi indirimi bana kolpa gibi gelyor. Adam sağa sola zammı çakıyor, teknoloji ürünleri gibi şeylerden ürün fiyatı kadar -bazen ürün fiyatından da fazla- vergi alıyor. O adam böyle vergi kazanıyorken bu ürünlerden neden indirim getirsin ki? Şu durumda indirim gelmesi hayal, alacaksanız hemen alın.

Bu ülkede şu devirde aldığınız her şey kâr. Alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı