Vergi indirimiyle tablet almak

Furkan242

Decapat
Daha fazla  
Tablet alacağım ama aklıma bir şey takıldı. Benim hattım babamın üzerine kayıtlı ama indirimden yararlanmam için benim üzerime kayıtlı olması gerekiyor. Bu gereklilik telefon için tek mi yoksa tablet ve bilgisayarı da kapsıyor mu?

Tabletin mac numarası ve kendi kişisel bilgilerimizi verip fatura ibraz etmemiz yeterli. Ben de öyle yaptım zira alacağım vergisiz telefon kendi telefonumdan 10 kat daha kötüydü 😁

Tabletin mac numarası ve kendi kişisel bilgilerimizi verip fatura ibraz etmemiz yeterli. Ben de öyle yaptım zira alacağım vergisiz telefon kendi telefonumdan 10 kat daha kötüydü 😁
Faturada T.C. kimlik yazmadığı için yararlanamayanlar olmuş. Hepsiburada'dan alacağım ama faturada T.C. gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturada T.C. kimlik yazmadığı için yararlanamayanlar olmuş. Hepsiburada'dan alacağım ama faturada T.C. gözükmüyor. Siz nasıl yaptınız?
Benim elime henüz yeni ulaştı cihaz. Satıcıdan KDV faturası isteyebilirsin. Benim faturamda TC Kimlik numarası yazıyor bu yüzden gerek duymadım.

Vergi iade işlemleri cihaz iade hakkı süresi dolduktan sonra yapılıyor bu yüzden ilk 14 gün vergi iade talebinde bulunamazsın.

Amazondan aldım en uygun fiyat halen orada. Tabi Galaxy Tab S7 Fe için konuşuyorum. Release tarihi 2 yıl geçti ancak fiyat segmentindeki tabletlerden iyi olduğunu düşünerek aldım. Tavsiye ederim SD 778G ile bitlikte akıyor cihaz.
aslında ben de onu alacaktım ama ramin 4 gb olması çok kötü, üstelik yeni cihazda değil. Kastığını söyleyenler var.
Amazonda da tc yeri yok. Amazon ayrıca kdv faturası mı yolladı

Son düzenleme:
aslında ben de onu alacaktım ama ramin 4 gb olması çok kötü, üstelik yeni cihazda değil. Kastığını söyleyenler var.
Amazonda da tc yeri yok. Amazon ayrıca kdv faturası mı yolladı
Amazonda kimlik bilgilerini hesap oluştururken giriyorsun yani benim faturamda yazıyor. Normalde maile e-fatura şeklinde gelir ancak gelmemesi üzerine ben ayrıca talep ettim. Ayrıca cihaz güzel zaten sadece SHY-66 sınavları ve ders notu tutacağım için aldım. Pek kasma donma yaşayacağımı sanmam.

Bu metinden Amazon'daki işlemi detaylıca öğrenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı