Samsung Tab S6 Lite vergi indirimiyle nereden alınmalı?

Thargkrom

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Tableti almayı düşünüyorum, vergi indirimi için de başvuracağım. Yanlış bir adım uygulamamak için iadesini alan arkadaşlarım varsa veya konula ilgili bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak Samsung'un kendi sitesiyle Amazon arasında 300 liralık bir fiyat farkı var, vergi indirimi başvurumda Amazon mu Samsung mu sorunsuz fatura verebiliyor? Ona göre alayım.

S6 Lite güzel tablettir alabilirsiniz. Sorunsuz olarak Samsung verebiliyor. Ayrıca bazı satıcılar şeylik yapıp, faturayı vergi indiriminden yararlanmasın diye çok uçuk fiyatta kesmişti bir arkadaşıma..

Samsung veya Amazon'dan alabilirsiniz. :)

30 gün iade ve Amazon güvencesi Amazon derdim. Ama Samsung'da tercih edilebilir tabii ki efendim.

S6 Lite güzel tablettir alabilirsiniz. Sorunsuz olarak Samsung verebiliyor. Ayrıca bazı satıcılar şeylik yapıp, faturayı vergi indiriminden yararlanmasın diye çok uçuk fiyatta kesmişti bir arkadaşıma..

Samsung veya Amazon'dan alabilirsiniz. :)

30 gün iade ve Amazon güvencesi Amazon derdim. Ama Samsung'da tercih edilebilir tabii ki efendim.
Satın alırken yapmam gereken şeyler hakkında bir tavsiyeniz olur mu peki ? Adıma mail olarak gelen faturayı olduğu gibi gsb sitesine mi yükleyeceğim o kısımları tam anlayamadım.

Geri
Yukarı