Vergi indirimli telefon önerisi

Atlas11

Femtopat
Daha fazla  
A24 almayı düşünmüştüm fakat sadece internetteki sitelerde stokta gözüküyor. Bu yüzden A15 almayı düşünüyorum fakat sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.
Kullanma amacım ise genellikle Instagram, WhatsApp, banka, borsa uygulamalarını kullanmak yönünde olacak. Demek istediğim uygulamalar hızlı çalışsın. Benim için bunlar ve kamera önemli.
İnternette biraz araştırdım ve açılan konularda Realme 9 Pro, Realme 10, Vivo Y27, A15, A24 modellerini çok gördüm. Fikirlerinizi bekliyorum.

Hocam buralardan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yine de internetten almak istemiyorsanız Realme 9 Pro almanızı öneririm.

Realme 9 Pro fiziksel mağazalarda stokta görünmüyor. İnternette görünüyor fakat oradan almak istemiyorum. Realme 9 Pro haricinde ne önerirsiniz? Arkadaşımda Vivo Y27 var bu nasıl bir telefon?

Realme 9 Pro fiziksel mağazalarda stokta görünmüyor. İnternette görünüyor fakat oradan almak istemiyorum. Realme 9 Pro haricinde ne önerirsiniz? Arkadaşımda Vivo Y27 var bu nasıl bir telefon?
Önermem hocam. İşlemci, kamera ve yazılım gibi konularda geride kalıyor. Varsa Realme 10 alabilirsiniz.

A15 jiroskop ve Always On Display yok. Üstelik 4/128'lik modeli de bence oyunlarda vs. kasma yapacaktır. A24 ve ya realme 10 şuan için mantıklı duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı