Vergisiz bilgisayar nasıl olacak?

Namyelus785

Hectopat
Daha fazla  
Büyük ihtimalle laptop olacak sonuçta toplama falan verecek gibi görünmüyorlar. Peki PC'de yerli şartı aranacak mı, en fazla ne kadar bütçeli PC'ye destek sağlanacak?

Yerli birkaç marka var. Onlarda da Atom ve Celeron İşlemci var. Şimdi üniversite öğrencilerini kapsayan bir proje ama. Öğrencilerin geneline baktığımızda okul için bilgisayara ihtiyacı olanlar genelde mühendislik bölümleri. Yani adam yazılım, tasarım işi yapacak bu adamlar. Celeron'la neyi yazacak neyi tasarlayacak. Biraz mantık yani. Bu projeyi oluştururken birisi de mi düşünemedi bunu. Ya tamam yerli olsun marka da insan biraz işlevini de düşünür.
En çok onlar düşünüyor zaten yoksa bu kadar ters olmak düşünmemekle yapılacak iş değil. Doğrusunu düşünüp önce onu eliyorlar

Yerli birkaç marka var. Onlarda da Atom ve Celeron İşlemci var. Şimdi üniversite öğrencilerini kapsayan bir proje ama. Öğrencilerin geneline baktığımızda okul için bilgisayara ihtiyacı olanlar genelde mühendislik bölümleri. Yani adam yazılım, tasarım işi yapacak bu adamlar. Celeron'la neyi yazacak neyi tasarlayacak. Biraz mantık yani. Bu projeyi oluştururken birisi de mi düşünemedi bunu. Ya tamam yerli olsun marka da insan biraz işlevini de düşünür.
Normal bir kullanım için bile Celeron küfür gibi bir şey.Ayıptır vallahi öğrencileri buna layık görüyorlar.Çok yazık da işte.

Bu olayın fos olacağı belliydi. Ben ta ilk duyduğumda dedim millet 30-40k laptopları yarı fiyatına alacağını sandı. IPhone'ları söylemek bile istemiyorum.

Siyasetçiler sadece sizin duymak istediklerinizi söylerler. Peki uygularlar mı? Cevabını siz verin.

Geri
Yukarı