Vergisiz telefon önerisi

Valla yanlış anlamayın ama esnaftan veya tanıdıktan vs almadıysanız geri alacaklarını pek sanmıyorum. Özellikle hat taktığınız zaman direkt 2.ele düşüyor. C55'den şikayetçi olduğunuz kısımlar neler ?
Hattı takmadım, kullanmadım yani. Faturası ve fişi duruyor. Genel olarak sevemedim. Samsung içimde kaldı umarım yarın alabilirim.

Realme 9 Pro aldım memnunum. Ekranı biraz fazla toz tutuyor onun dışında problemi yok ve alınabilecek 2 telefon var zaten. A24 ve Realme 9 Pro. Bu iki telefonu da karşılaştırdığımda bana uygun olanın Realme olduğuna karar verdim. İçinden ekran koruyucu, kılıf ve hızlı şarj aleti çıkması güzel bir incelikti. Diğer testlerine baktığımda da işlemci olarak önde olduğunu gördüm. Videosu tatmin etmese de arka kamerası ve ön kamerası da gayet yeterli. Pili tam şarjla oyun + sosyal medya 8 saat ekran süresine ulaştırıyor. Ayrıca Android 14 alacak olmasıyla 3 sene kullanırım gibime geliyor.

Samsung A24'ün suyu ve toza dayanıklılığı yokmuş. Sizce yine de almaya değer mi? Telefonu alıp suya atacak değilim ama yağmurda ıslanırsa falan bozulur mu?

Hocam vardır ama sertifikası yoktur bazı şirketler fiyatı daha uygun olsun diye telefonlarına suya ve toza dayanıklılık sertifikası koymuyorlar.

İade ya da değişim kabul etmediler. Kutusu açıldığı ve garantisi başladığı için. Bu arada kutusu mağazada açıldı. Bu telefona mahkumum. "Tüketici Hakem Heyeti' ne başvurabilirsin, 2-3 aya sonuçlanır" dediler.
Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

İade ya da değişim kabul etmediler. Kutusu açıldığı ve garantisi başladığı için. Bu arada kutusu mağazada açıldı. Bu telefona mahkumum. "Tüketici Hakem Heyeti' ne başvurabilirsin, 2-3 aya sonuçlanır" dediler.
Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Tüketici Hakem Heyetine başvurmanızı öneririm. Yüksek ihtimalle 2 ay içerisinde sonuçlanır.

Merhaba arkadaşlar. Ben vergisiz telefon olarak Realme C55 aldım ama sanırım gidip değiştireceğim. Sizce alınabilecek en iyi vergisiz telefon hangisi? Bugün aldım yarın gidip değiştireceğim Media Mark'tan umarım sıkıntı çıkarmazlar. Oradaki satıcı çok önerdi bu telefonu ona kanıp aldım çok pişmanım.

A24. ayrıca GM 24 Pro'da öneririm.

Realme 9 Pro aldım memnunum. Ekranı biraz fazla toz tutuyor onun dışında problemi yok ve alınabilecek 2 telefon var zaten. A24 ve Realme 9 Pro. Bu iki telefonu da karşılaştırdığımda bana uygun olanın Realme olduğuna karar verdim. İçinden ekran koruyucu, kılıf ve hızlı şarj aleti çıkması güzel bir incelikti. Diğer testlerine baktığımda da işlemci olarak önde olduğunu gördüm. Videosu tatmin etmese de arka kamerası ve ön kamerası da gayet yeterli. Pili tam şarjla oyun + sosyal medya 8 saat ekran süresine ulaştırıyor. Ayrıca Android 14 alacak olmasıyla 3 sene kullanırım gibime geliyor.
Nereden aldınız acaba? Vergi indirimiyle almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı