Vergisiz telefon olayında ne yapılmalı?

Dostum boş yere ümitlenme çünkü vergisiz telefon indiriminde iPhone alamayacaksınız veya Samsung S22, S23 alamayacaksınız.

Öğrenci adamın ne işi var iPhone 14'le, S23'le. Millet hem karnım aç diyor sonra da telefon beğenmiyor.

Hocam milletin kişisel isteği tercihinden sanane.
Arkadaşımızın da olaya kendi bakış açısıyla eklediği bir yorumu. Beğen veya beğenme sanane? Şimdi avukatlığını yapıyorsun diyeceksin ama en azından konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz bir yanıt içeren bir yorum yapman hepimiz için daha yararlı olacaktır.

Arkadaşımızın da olaya kendi bakış açısıyla eklediği bir yorumu. Beğen veya beğenme sanane? Şimdi avukatlığını yapıyorsun diyeceksin ama en azından konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz bir yanıt içeren bir yorum yapman hepimiz için daha yararlı olacaktır.
O bakış açısına bende kendi bakış açımı ekledim. Burada bir sorun göremedim?

O bakış açısına bende kendi bakış açımı ekledim. Burada bir sorun göremedim?
Ama sen şahsa direkt yorum olarak tartışılan ana konudan alakasız fikrini belirtiyorsun. Sorunu görememen yaklaşım tarzında bir sorun olmadığını anlamına gelmiyor. Sen de konuyla ilgili bir yorumun varsa bizlere iletirsin, biz de basarız beğen veya beğenme butonuna. Kişisel olarak uğraşmayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı