Veri kaybetmeden Windows 11 yükleme

Daha fazla  
İyi günler. 3 adet diskim var. C'de Windows. D'de programlar fotolar vb. e'de ise oyunlar. Şimdi D ve E verisi neredeyse 1-1.5 TB kadar var. Yani çoğu da kaybetmek istemeyeceğim veya yüklemesi uzun sürecek şeyler olduğu için flash ile hiç veri kaybetmeden sadece C ile işimi halledip yükseltme yapmak istiyorum. Forumda veri kaybetmeden yükleme yolu anlatanı göremedim herkes 0 kurulum yap diyor. C'yi zaten Full boşaltacağım fakat kurulum esnasında D ve E diskinden veri kaybetmeden hangi seçenekleri seçmem nasıl bir yol izlemem gerek sizlere sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Fotolar zaten sorun çıkarmıyor. Oyunlarda sorun çıkarmaz diye düşünüyorum, çünkü internetten kurulu halde, direk dosya halinde oyun indirebiliyoruz. Programlar tarafında Windows 11 ile uyumsuzluk sorunu olmaz ise çalışacağını düşünüyorum.

Direkt Windows 10'dan yükseltme yaparak geçebilirsiniz. Onun haricinde temiz kurulum isterseniz, format sırasında disk seçerken yalnızca C diskini siler, onu seçtikten sonra devam edersiniz. Diğer diskleri o ekrandan silmezseniz bir şey olmaz.

Direkt Windows 10'dan yükseltme yaparak geçebilirsiniz. Onun haricinde temiz kurulum isterseniz, format sırasında disk seçerken yalnızca C diskini siler, onu seçtikten sonra devam edersiniz. Diğer diskleri o ekrandan silmezseniz bir şey olmaz.

Hocam o zaman bu videoyu uygulamam yeter mi? Çünkü az önce baktım edit ve tasarım dosyalarımın çoğu C diskinde bulunuyormuş.

Geri
Yukarı