Çözüldü Veri kaybı olmadan Windows 11 kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Strider0628

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Merhabalar iyi sosyaller dilerim. Hiçbir veri kaybı olmadan Windows 11 kurma imkanım var mı? Çünkü C diskindeki verileri HDD'ye taşımak zulüm. Bu yüzden C'deki veriler silinmeden kurabilir miyim Windows 11'i?

Evet. Zaten kururarken yükselt düğmesine tıklarsan veri kaybı olmaz.
Tamamdır teşekkür ederim. Sorma gereksinimim tamamı ile aşırı fazla video fotoğraf ve oyun vardı. Ve bende hiç birinin yedeği dahil yok. Yani yok olursa içimde kıyamet kopar.

Yine de en azından fotoğraflarınızı yedeklemenizi tavsiye ederim ben.

Hocam peki ben şimdi Windows'un Insider programına katıldım. Bu verilerimi etkileyecek mi?
Yine de en azından fotoğraflarınızı yedeklemenizi tavsiye ederim ben.
Hocam nerden baksanız oyunlar dahil toplam veri 780 GB var. HDD'nin yazma hızı 80MB/s.

Hocam peki ben şimdi Windows'un Insider programına katıldım. Bu verilerimi etkileyecek mi?

Hocam nerden baksanız oyunlar dahil toplam veri 780 GB var. HDD'nin yazma hızı 80MB/s.
Açıkcası benim de bi bilgim yok tam olarak ama nolur nolmaz yine de yedek aldım. En iyisi önce başkalarının yapmasını bekleyin insanlar veri kaybı olmadan yapabiliyorsa sizde güncellemenizi yapın.

Açıkcası benim de bi bilgim yok tam olarak ama nolur nolmaz yine de yedek aldım. En iyisi önce başkalarının yapmasını bekleyin insanlar veri kaybı olmadan yapabiliyorsa sizde güncellemenizi yapın.
Tamamdır hocam, ilgilendiğiniz için size çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı